fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Už v máji odpáli v Bratislave svoj koncert Five Finger Death Punch

Americká metalová skupina z Las Vegas Five Finger Death Punch (5FDP) vyráža na svetové turné.

Máte tip? napíšte nám mailom

9.3.2023 (SITA.sk) – Americká metalová skupina z Las Vegas Five Finger Death Punch (5FDP) vyráža na svetové turné. Medzi svoje zastávky zaradila aj Bratislavu! 5FDP sú zážitkom pre všetkých, ktorí ocenia gitarové umenie, majstrovskú hru na bicie a mohutný spevácky prejav.

Five Finger Death Punch momentálne patria k tomu najlepšiemu, čo si z metalovej hudby viete vypočuť. Ich albumy dosahujú zlaté a platinové predaje, skupina vypredáva haly po celom svete a jej hudobné videá majú na YouTube stovky miliónov pozretí.

Posledných 10 rokov 5FDP opakovane získavajú tie najprestížnejšie ocenenia ako – skupina roka, skladba roka, basgitarista a bubeník roka či klip roka. Okrem týchto hudobných ocenení, sú držiteľmi prestížnej ceny od Asociácie armády spojených štátov, ktorú pred nimi z hudobnej brandže získal len Elvis Presley.

Na svoje svetové turné 2023 ich prizvala aj legendárna Metallica, ku ktorej ich často prirovnávajú. A práve z tohto turné si Five Finger Death Punch “odskočia” odohrať koncert do Bratislavy!

5FDP sú považovaní za druhú najväčšiu metalovú skupinu na svete a ich fanúšikovia ich zbožňujú nielen pre hudbu a nezameniteľný hlas speváka Ivana Moodyho, ale aj pre ich texty, celkový image a lifestyle.

Prečítajte si tiež:
Strana Hlas-SD sa stala súčasťou európskych socialistov, podľa Kmeca ide o medzistupeň v procese získania plnohodnotného členstva

Koncert sľubuje nezabudnuteľný zážitok, na ktorom nesmú chýbať fanúšikovia tejto kapely a tiež fanúšikovia metalu. Energiu ich hudobného umenia si môžete naplno vychutnať už 31. mája 2023 v Tipos Aréne v Bratislave.

Vstupenky na koncert Five Finger Death Punch v Tipos Aréne (Zimný štadión Ondreja Nepelu) v Bratislave dňa 31. 5. 2023 kúpite v sieti Ticketportal a na www.vivien.sk.

FIVE FINGER DEATH PUNCH
31. MÁJ 2023 / TIPOS ARÉNA / BRATISLAVA
Vstupenky sú už v predaji v sieti Ticketportal a na www.vivien.sk

Informačný servis

Viac k témam: Five Finger Death Punch, Hudba, Koncert
Zdroj: SITA.sk – Už v máji odpáli v Bratislave svoj koncert Five Finger Death Punch © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií