Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Uži si s letnými akciami na foodore!

Užívaj si letnú slobodu a nestrácaj svoj drahocenný čas varením! Vyber si z množstva reštaurácií a zliav na foodore.

26.7.2023 (SITA.sk) – Leto je v plnom prúde a ty oddychuješ a naplno si užívaš slnečné počasie. Nezáleží na tom, či tráviš čas pri mori, alebo dávaš prednosť turistike, športovaniu a hudobným festivalom. Užívaj si letnú slobodu a nestrácaj svoj drahocenný čas varením! Vyber si z množstva reštaurácií a zliav na foodore.

Vyskúšaj nás s kódom LETO12

Ak si si z foodory ešte neobjednal, teraz je tá správna príležitosť! Nainštaluj si našu aplikáciu a s celoslovenskou akciou LETO12 ti ponúkame zľavu 4 € na prvé tri objednávky.

Ak už patríš medzi našich pravidelných zákazníkov, máme pre teba akciu Letné zľavy, ktoré sú u vybraných partnerov až do výšky 50 %.

Vyskúšaj posunúť objednávanie jedla vyšší level. Čo takto donáška jedla k jazeru alebo na tvojom obľúbenom kúpalisku? Piknik v mestskom parku s donáškou? Vo foodore sme na to pripravení.

Pre ranné vtáčatá aj nočné sovy

Ak je tvoje leto plné celodenných výletov alebo večerných žúrov, máme ponuku ušitú priamo pre teba. V Bratislave, Košiciach, Prešove, Poprade, Nitre a Žiline sme cez leto spustili dovoz raňajok už od 8:00. Ráno si tak jednoducho objednaj a následne vyraz za svojim letným dobrodružstvom!

Dlhé letné večery sú našou novinkou, ktorú sme zatiaľ spustili v Bratislave. Z našich starostlivo vybraných prevádzok si tak budeš môcť objednať až do polnoci. Zavreté podniky tak prestanú byť výhovorkou a ty nemusíš byť odkázaný iba na najbližšiu pumpu.

Viac informácií nájdete na stránke www.foodora.sk.

Informačný servis

Viac k témam: foodora, Leto, PR, Reštaurácie, Zľavy
Zdroj: SITA.sk – Uži si s letnými akciami na foodore! © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií