fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Letná dovelenka pre psíka existuje! Zoberte ho do psieho aquaparku

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj keď je ešte len február, mnohí z nás už plánujeme letnú dovolenku. Nech sa chystáte kamkoľvek, nezabúdajte na svojho štvornohého miláčika.

Ak sa neuspokojíte s obyčajným hotelom, kde akceptujú zvieratá, máme pre vás niečo geniálne. V Barcelone otvorili psí aquapark Can Janè. Váš psík vám za to určite poďakuje.

Canino Resort Can Janè je španielsky psí rezort navrhnutý tak, aby poskytol psíkom a ich majiteľom zábavu a neopakovateľné zážitky. Bazény majú rôznu hĺbku, aby vyhovovali všetkým veľkostiam štvornohých miláčikov. Boli inšpirované skutočnými plážami, aby sa psíci mohli postupne dostať do vody.

Frederico Cano, manažér psieho aquaparku, tvrdí, že niektoré technické problémy boli ťažšie ako pri bežných bazénoch: ,,Filtračný systém musel byť dostatočne silný, aby udržal bazén čistý a príjemný pre všetkých vrátane ľudí.“ V bazénoch nechýbajú ani nafukovačky a rôzne hračky, s ktorými sa psíci môžu zahrať a stretnúť sa tak aj s ostatnými psami.

Tak neváhajte a bookujte letenky do Barcelony.

Zdroj: perrosalagua.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií