Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V dome na Orave došlo vražde, muž bodol obeť do hrudníka

Polícia v súvislosti so smrťou muža v okrese Námestovo vzniesli obvinenie z vraždy.

12.5.2024 (SITA.sk) – Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline po vykonaní procesných úkonov a zabezpečení dôkazov obvinil 59-ročného muža z okresu Námestovo za obzvlášť závažný zločin vraždy.

Ako ďalej informovala žilinská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová, obvinený muž vo štvrtok 9. mája vo večerných hodinách v rodinnom dome, po predchádzajúcom vzájomnom konflikte bodol do oblasti hrudníka 56-ročného muža, čím zasiahol jeho dôležité orgány. Napadnutý muž na následky zranení na mieste podľahol.

„Počas procesných úkonov bol zaistený nôž, ktorý bude podrobený expertíznemu skúmaniu. Vyšetrovateľ Policajného zboru spracoval podnet na návrh na vzatie obvineného muža do väzby,“ uviedla Kremeňová.

Vo štvrtok 9. mája vo večerných hodinách v okrese Námestovo v rodinnom dome objavili telo 56-ročného muža bez známok života a s bodnou ranou v oblasti hrudníka.

Viac k témam: policajný vyšetrovateľ, Vražda
Zdroj: SITA.sk – V dome na Orave došlo vražde, muž bodol obeť do hrudníka © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií