fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V Galante našli v kúpeľni mŕtvu ženu, podozrivá osoba skončila v policajnej cele

Vyšetrovateľ začal vo veci trestné stíhanie pre zločin zabitia.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.12.2022 (Webnoviny.sk) – Polícia vyšetruje okolnosti tragédie v Galante, pri ktorej prišla o život 63-ročná žena. K incidentu medzi dvomi osobami došlo v utorok podvečer, podozrivá osoba skončila v policajnej cele.

Ako informovala trnavská polícia na sociálnej sieti, ženu bez známok života našli policajti v kúpeľni bytu s viacerými zraneniami na tele, ktoré potvrdil aj súdny lekár. Policajný výjazd vykonal v byte rozsiahlu obhliadku miesta činu, na základe ktorej začal vyšetrovateľ vo veci trestné stíhanie pre zločin zabitia.

Polícia zadržala podozrivú osobu a v súčasnosti s ňou vyšetrovateľ vykonáva potrebné procesné úkony. Do ich skončenia bude táto osoba umiestnená v cele policajného zaistenia. O motíve konania a ďalších okolnostiach prípadu bude polícia informovať neskôr, keď to situácia vo vyšetrovaní dovolí.

Viac k témam: Krimi, Vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – V Galante našli v kúpeľni mŕtvu ženu, podozrivá osoba skončila v policajnej cele © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií