fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V Indii za neobyčajných okolností zomreli dvaja Rusi, poslanec Antov nedávno kritizoval Putina

Miestne médiá špekulovali o možnej nájomnej vražde, keďže viacero kritikov ruského prezidenta v Rusku zomrelo podobne.

Máte tip? napíšte nám mailom

27.12.2022 (Webnoviny.sk) – V Indii zomreli za neobyčajných okolností dvaja ruskí občania. Pavel Antov a Vladimir Bidenov spolu cestovali a zomreli s odstupom dvoch dní.

Informuje o tom spravodajský portál Sky News s tým, že 65-ročný Antov bol poslanec, ktorý nedávno skritizoval ruského prezidenta za vojnu na Ukrajine a neskôr svoje tvrdenie odvolal.

Pád z tretieho poschodia

Antov zomrel po páde z tretieho poschodia jeho hotela v indickom štáte Urísa. Pred hotelom ho našli ležať 24. decembra. Podľa polície by to mohla byť samovražda, keďže muž bol údajne deprimovaný zo smrti jeho priateľa.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Bidenov totiž zomrel 22. decembra. Našli ho ležať v bezvedomí v jeho hotelovej izbe a neskôr ho lekári v okresnej nemocnici vyhlásili za mŕtveho.

Špekulácia o nájomnej vražde

Ruské veľvyslanectvo uviedlo, že štátna polícia zatiaľ nenašla žiadnu trestnú súvislosť so smrťou dvoch svojich občanov v tom istom hoteli.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Miestne médiá špekulovali o možnej nájomnej vražde, keďže viacero kritikov ruského prezidenta v Rusku zomrelo podobne.

Prečítajte si tiež:
Prezident Putin je veľmi zdravý, klebety o jeho stave podľa šéfa CIA nie sú pravdivé

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Ruský prezident
Zdroj: Webnoviny.sk – V Indii za neobyčajných okolností zomreli dvaja Rusi, poslanec Antov nedávno kritizoval Putina © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií