fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V Karlovej Vsi sa zrazila električka s autom, na mieste sa tvoria kolóny a električky nepremávajú (video)

Policajti usmerňujú premávku a vzývajú vodičov, aby na prejazd zvolili v prípade možnosti alternatívnu trasu a zvýšili opatrnosť.

Máte tip? napíšte nám mailom

19.1.2023 (Webnoviny.sk) – Na Botanickej ulici v bratislavskej Karlovej Vsi sa vo štvrtok krátko pred 7:00 zrazila električka s autom. Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, pri nehode utrpela zranenia jedna osoba. Na mieste dochádza k tvorbe kolón, električky nepremávajú.

Ako dodáva mestská časť Karlova Ves, Dopravný podnik Bratislava aktuálne vypravuje náhradné autobusy od Malej scény po Metrologický ústav. Policajti usmerňujú premávku a vzývajú vodičov, aby na prejazd zvolili v prípade možnosti alternatívnu trasu a zvýšili opatrnosť.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Dopravná nehoda, zrážka auta s električkou
Zdroj: Webnoviny.sk – V Karlovej Vsi sa zrazila električka s autom, na mieste sa tvoria kolóny a električky nepremávajú (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií