Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V Kozelníku platí mimoriadna situácia, z útesu nad cestou sa uvoľnili balvany (foto)

Na vodičov prechádzajúcich obcou tak približne po dobu štyroch týždňov čakajú dopravné obmedzenia.

14.11.2023 (SITA.sk) – V obci Kozelník v okrese Banská Štiavnica platí od pondelka od 14:00 mimoriadna situácia, vyhlásená bola v súvislosti s degradáciou skalného útesu v svahu nad cestou prvej triedy I/51. Informovala o tom v utorok polícia na sociálnej sieti.

Na vodičov prechádzajúcich obcou tak približne po dobu štyroch týždňov čakajú dopravné obmedzenia, dôvodom sú práce zamerané na odstránenie havarijného stavu.

Premávka bude počas avizovaného obdobia riadená dopravným značením a v potrebnom čase aj príslušníkmi policajného zboru či poverenou osobou. Polícia preto upozorňuje účastníkov cestnej premávky, aby rátali s prípadným zdržaním a rešpektovali dopravné značenie, ako aj pokyny polície či osôb určených na reguláciu dopravy.

Viac k témam: Mimoriadna situácia, zosuv svahu
Zdroj: SITA.sk – V Kozelníku platí mimoriadna situácia, z útesu nad cestou sa uvoľnili balvany (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií