fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V Mariupoli vyletelo do vzduchu auto ruského vojenského veliteľa (video)

Aj neďalekým Melitopoľom v pondelok ráno otriaslo niekoľko výbuchov.

Máte tip? napíšte nám mailom

27.3.2023 (SITA.sk) – V okupovanom ukrajinskom meste Mariupoľ v Doneckej oblasti „vyletelo do vzduchu“ auto patriace jednému z Rusmi dosadených vojenských veliteľov. Na Telegrame o tom informovala mestská rada Mariupoľa.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Mariupoľský odpor zaútočil v okupovanom meste a vyhodil do vzduchu auto jedného z popredných vojenských dôstojníkov. Podrobnosti budú neskôr,“ napísal na Telegrame legitímny mariupoľský starosta Vadym Bojčenko.

Neďalekým Melitopoľom v pondelok ráno otriaslo niekoľko výbuchov. Budova obsadená Rusmi, v ktorej sídlili okupačné bezpečnostné sily, bola poškodená. Ďalšia explózia nastala neďaleko letiska.

⚡️Footage from the scene of the explosion of the car of the so-called «head» of the police of temporarily occupied Mariupol.
👉Follow@Flash_news_ua pic.twitter.com/7vu6eZmjf1

— FLASH (@Flash_news_ua) March 27, 2023

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: Mariupoľ, Melitopoľ, rusko-ukrajinský konflikt, vojenská invázia, Výbuch auta
Zdroj: SITA.sk – V Mariupoli vyletelo do vzduchu auto ruského vojenského veliteľa (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií