Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V Nitre sa odohral brutálny útok, muž nožnicami pobodal svoju družku a aj sám seba

Útok sa stal v aute Volkswagen Transporter v mestskej časti Mlynárce.

11.7.2023 (SITA.sk) – Nitrianski kriminalisti v utorok krátko popoludní riešili závažný trestný čin, ktorý sa stal v Nitre v mestskej časti Mlynárce. Dôvodom bol brutálny útok 39-ročného muža, ktorý sa pokúsil o vraždu svojej 32-ročnej partnerky.

Ako SITA informovala nitrianska krajská policajná hovorkyňa Renáta Čuháková, útočník mal po predchádzajúcej hádke nožnicami 8 až 10-krát bodnúť svoju priateľku do oblasti hlavy, krku a hrudníka a následne „zbraň“ obrátil proti sebe.

Útok sa stal v aute Volkswagen Transporter, pričom oboch zranených previezli záchranári do nitrianskej nemocnice.

„Okolnosti prípadu sú nateraz predmetom vyšetrovania. Vzhľadom na prebiehajúce dokumentovanie prípadu a zisťovanie informácií nemôžeme verejnosti poskytnúť momentálne viac informácií. Urobíme tak hneď, ako to procesná situácia dovolí,“ dodala na záver Čuháková.

Viac k témam: Krimi, Napadnutie, Násilie na ženách, Pokus o vraždu
Zdroj: SITA.sk – V Nitre sa odohral brutálny útok, muž nožnicami pobodal svoju družku a aj sám seba © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií