fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V obci Oslany vybuchol bankomat, polícia okamžite rozbehla pátranie po páchateľoch (foto)

Prievidzská polícia začala trestné stíhanie vo veci trestných činov všeobecného ohrozenia, poškodzovania cudzej veci a krádeže.

Máte tip? napíšte nám mailom

4.5.2023 (SITA.sk) – V ranných hodinách vybuchol v obci Oslany (okres Prievidza) bankomat. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti. Policajné hliadky miesto výbuchu zabezpečili a po páchateľoch skutku rozbehla polícia okamžite pátranie.

„Na mieste sa ešte v súčasnosti vykonáva obhliadka miesta činu aj za prítomnosti experta z Kriminalistického a expertízneho ústavu Policajného zboru v Bratislave a taktiež policajného pyrotechnika a psovoda. Výška spôsobenej škody nebola zatiaľ presne určená,” uviedla k prípadu polícia.

Prievidzská polícia začala trestné stíhanie vo veci trestných činov všeobecného ohrozenia, poškodzovania cudzej veci a krádeže.

„Žiadame prípadných svedkov tejto udalosti, aby akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k jej objasneniu, oznámili na ktoromkoľvek policajnom útvare alebo na známom čísle 158,” dodala polícia.

Viac k témam: Bankomat, Neznámy páchateľ
Zdroj: SITA.sk – V obci Oslany vybuchol bankomat, polícia okamžite rozbehla pátranie po páchateľoch (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií