Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V obci Parchovany spadol zo strechy 15-ročný chlapec, zraneniam podľahol

Udalosťou sa zaoberá trebišovský vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície, ktorý vedie vyšetrovanie pre trestný čin usmrtenia.

21.11.2023 (SITA.sk) – V obci Parchovany v okrese Trebišov spadol zo strechy školy 15-ročný chlapec. Zraneniam z pádu podľahol v nemocnici. O udalosti informovali viaceré médiá, pre agentúru SITA to potvrdila košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová. Doplnila, že udalosťou sa zaoberá trebišovský vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície, ktorý vedie vyšetrovanie pre trestný čin usmrtenia.

„Vzhľadom na citlivosť prípadu aj s prihliadnutím na vek poškodenej osoby, bližšie a podrobnejšie informácie k prípadu poskytovať nebudeme,“ zdôraznila Mésarová.

Viac k témam: košická polícia, Krimi, Tragická nehoda, Úmrtie
Zdroj: SITA.sk – V obci Parchovany spadol zo strechy 15-ročný chlapec, zraneniam podľahol © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií