Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V Petržalke chcú vysadiť stovky stromov aj tisíce kríkov a trvaliek za viac ako milión eur

Predpokladaný termín výsadby je jeseň 2024 až jar 2025.

4.11.2023 (SITA.sk) – V bratislavskej Petržalke plánujú výsadbu drevín a trvaliek za viac ako milión eur. Vyplýva to z oznámenia vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie, v ktorom hlavné mesto hľadá dodávateľa služieb.

Názov zákazky je výsadba drevín a trvaliek s následnou starostlivosťou v katastrálnom území Petržalka. Predpokladaná hodnota zákazky je viac ako jeden milión eur. Lehota na predkladanie ponúk do verejnej súťaže je do 30. novembra.

Predmetom zákazky je príprava plochy pred výsadbou, zabezpečenie dodania a výsadby 725 kusov stromov, 7808 kusov kríkov a 5765 kusov trvaliek.

Predpokladaný termín výsadby je jeseň 2024 až jar 2025. Uchádzač musí disponovať dokladom o realizácii podobných služieb v minulosti a dokladom o kvalifikácii.

Viac k témam: mestská zeleň, Verejné obstarávanie, výsadba zelene
Zdroj: SITA.sk – V Petržalke chcú vysadiť stovky stromov aj tisíce kríkov a trvaliek za viac ako milión eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií