Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V prešovskom bare sa strieľalo, polícia začala trestné stíhanie

V bare bolo podľa televízie v tom čase asi päť ľudí. Ozbrojený strelec ušiel, no hliadka ho zadržala neďaleko baru.

22.5.2024 (SITA.sk) – V jednom z prešovských podnikov sa v utorok večer strieľalo. Uviedla to prešovská krajská polícia na svojej sociálnej sieti. „Prípadom sa intenzívne zaoberáme a v tomto štádiu nie je možné poskytnúť žiadne bližšie informácie,“ skonštatovala polícia.

Podľa informácií TV Markíza ozbrojený muž, hovoriaci po česky, strieľal z pištole. Opitý po hádke s ďalším mužom raz vystrelil do stropu. Nikoho pritom netrafil ani nezranil.

V bare bolo podľa televízie v tom čase asi päť ľudí. Ozbrojený strelec ušiel, no hliadka ho zadržala neďaleko baru. Zadržanie podozrivej osoby popoludní potvrdila na sociálnej sieti aj prešovská polícia.

V prípade momentálne prebiehajú vyšetrovacie úkony a vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre trestný čin nedovolené ozbrojovanie a obchodovanie so zbraňami,“ doplnila polícia.

Zároveň zopakovala, že vzhľadom k prebiehajúcim vyšetrovacím úkonom nie je možné v súčasnej dobe podať k uvedenej udalosti žiadne ďalšie informácie.

Viac k témam: Streľba
Zdroj: SITA.sk – V prešovskom bare sa strieľalo, polícia začala trestné stíhanie © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií