fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V rodinnom dome sa odohrala dráma, dve osoby boli pobodané a tretia už nežila

Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy v štádiu pokusu a pre prečin usmrtenia.

Máte tip? napíšte nám mailom

27.4.2023 (SITA.sk) – Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy v štádiu pokusu a pre prečin usmrtenia.

Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach Jana Mésarová, v stredu popoludní boli vyslané záchranné zložky do obce Vojčice v trebišovskom okrese, kde sa v jednom z rodinných domov a následne aj na dvore s najväčšou pravdepodobnosťou odohrala rodinná dráma.

Tretia osoba už nežila

Policajti na mieste udalosti našli dve osoby s viacerými bodno-reznými poraneniami na rôznych častiach tela. Zranené osoby si do opatery prevzali pracovníci RZP a previezli ich do zdravotníckych zariadení.

Následne bola na povale rodinného domu nájdená osoba bez známok života, pričom obhliadajúci lekár predbežne cudzie zavinenie vylúčil a nariadil vykonanie pitvy. Ide o osobu, ktorá je dôvodne podozrivá z tohto fyzického útoku doposiaľ presne nezisteným ostrým predmetom na osoby.

Zaistili množstvo stôp

Polícia miesto udalosti dôkladne zadokumentovala a kriminalistický technik zaistil množstvo kriminalistických stôp, ktoré budú skúmať experti rôznych odvetví.

„Vyšetrovanie naďalej intenzívne prebieha, vo veci sú vykonávané potrebné procesné úkony a znalecké dokazovanie. Aby nedošlo k zmareniu účelu trestného konania, viac informácií nateraz nie je možné poskytnúť,“ dodala Mésarová.

Prečítajte si tiež:
Pohrebu kardinála Tomka sa zúčastní tajomník Jána Pavla II., očakáva sa hojná účasť a prídu aj iní dôležití ľudia (foto)

Viac k témam: Krimi, Trestné stíhanie, Usmrtenie, Vražda
Zdroj: SITA.sk – V rodinnom dome sa odohrala dráma, dve osoby boli pobodané a tretia už nežila © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií