fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V Slovenskej izbe Harryho Pottera zažil pár najromantickejšie chvíle svojho života. Všetkým padla sánka!

Máte tip? napíšte nám mailom

O tom, že existujú viaceré tajomné izby, kde lúštite rôzne hádanky a logické úlohy, sme vás už informovali. Takáto Escape room je aj vo Vranove nad Topľou a nesie meno najznámejšieho čarodejníka filmových plátien, Harryho Pottera.

V nej sa ku koncu prázdnin stalo niečo, na čo nezabudne nie len mladý pár, ale aj samotní zakladatelia Escape room.

Bol to bežný deň. Zrazu nám zazvonil telefón, že sa partia chce objednať na hru a rezervovať si svoj termín. Avšak s jednou špeciálnou požiadavkou. Dávid nám oznámil, že chce svoju partnerku počas hry požiadať o ruku. Nápad nás veľmi nadchol, a tak sme sa spolu pustili do zosnovania plánu. Hovorí Ján Kuba, spoluzakladateľ TheRooms.eu.

Už aj tak magickú atmosféru, pripomínajúcu život filmového a knižného hrdinu ešte viac pripravili na slávnostné zásnuby. Kreativita mladému mužovi rozhodne nechýba, o čom svedčí aj tento nápad.

unnamed (23)

Termín bol rezervovaný a Dávid aj so svojím kamarátom prišli deň vopred všetko poctivo pripraviť, aby všetko klaplo, ako má. Nainštalovali sme kameru, namiešali hudbu a nastražili zásnubný prsteň ako finálne prekvapenie. Všetko bolo pripravené. Dodáva ďalší zo zakladateľov TheRooms, Jakub Antoš.

Dávid so svojou nič netušiacou partnerkou a pripravenou partiou kamarátov zavítali do izby Harryho Pottera, kde predtým všetkých obliekli do “čarovných” habitov. A Hra s prekvapením sa mohla začať.

Prečítajte si tiež:
Koronavírus:Nová hra o smrtiacom víruse trhá rebríčky obľúbenosti

Všetci sa spoločne pustili do riešenia hlavolamov, aby sa im podarilo uniknúť v limite a dostať sa tak až k finálnemu prekvapeniu.

Ako to celé vyzeralo, sa dozviete vo videu:

https://www.youtube.com/watch?v=U1HzL7WiitI

Budúcemu ženíchovi a neveste praje celá redakcia KLOCHER.SK v živote len to najlepšie.

unnamed (24)
Ak chcete vedieť viac o čarovnej izbe Harryho Pottera, sledujte Facebook www.facebook.com/theroomseuvt/ alebo web www.therooms.eu.

Viac o tematickej izbe, venovanej Harrymu Potterovi sa dočítate TU

 

 

Zdroj: therooms.eu.
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií