Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V sobotu Pezinok otvára zrekonštruované mestské kúpalisko, obnova mesto stála 209-tisíc eur

Kompletnou rekonštrukciou prešli aj sprchy a toalety.

21.6.2024 (SITA.sk) – V Pezinku otvárajú v sobotu 22. júna mestské kúpalisko, ktoré prešlo rekonštrukciou. Ako informuje samospráva na svojom webe, investícia do obnovy kúpaliska vo výške 209-tisíc eur je financovaná z rozpočtu mesta.

Rekonštrukciou prešiel plavecký bazén, ktorý dostal štyri tepelné čerpadlá. Tie vyhrejú vodu na 26 stupňov. Pribudol tiež kobercový trávnik a zrevitalizovaný priestor pre deti s kolotočom, a tiež priestor na plážový volejbal.

Kompletnou rekonštrukciou prešli aj sprchy a toalety. „Celkovo sme zrekonštruovali povrchy bazéna, pridali sme novú zámkovú dlažbu, obrubníky a brodiská k plaveckému bazénu,“ dodalo mesto.

Celodenný vstup na kúpalisko stojí päť eur, zľavnené vstupné pre deti, dôchodcov a ZŤP je štyri eurá.

Viac k témam: mestské kúpalisko, Rekonštrukcia
Zdroj: SITA.sk – V sobotu Pezinok otvára zrekonštruované mestské kúpalisko, obnova mesto stála 209-tisíc eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií