Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V studni v Senici našli telá mŕtveho policajta a ženy

V studni polícia našla 41-ročnú ženu a 30-ročného policajného vyšetrovateľa zo Senice. Obaja zrejme zahynuli pri včerajšom páde do studne.

K tragédii došlo včera večer. Na miesto činu prišli aj hasiči. Polícia začala vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Aby sa stanovila presná príčina smrti osôb, kompetentní na nich vykonajú pitvu.

„Po príchode na miesto udalosti sa zistilo, že dve osoby sa nachádzajú asi v päťmetrovej hĺbke v nedýchateľnom prostredí. Obe osoby boli zo studne vytiahnuté bez známok života a aj napriek veľkej snahe záchranárov sa ich nepodarilo oživiť,“ informovala pre Aktuality.sk Zuzana Farkasová z Prezídia hasičského a záchranného zboru.

v studni
Zdroj: pexels.com

„Za účelom stanovenia presnej príčiny úmrtia osôb bola nariadená pitva. Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Bližšie informácie k prípadu poskytneme neskôr, po dôkladnom zdokumentovaní a vykonaní potrebných procesných úkonov,“ informuje polícia na svojej stránke.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií