Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V súvislosti s tragédiou vo Veľkom Lome začala polícia trestné stíhanie pre vraždu

V hospodárskej budove vedľa domu bola nájdená mŕtva aj 24-ročná matka dieťaťa.

10.11.2023 (SITA.sk) – V súvislosti s tragédiou v obci Veľký Lom vo Veľkokrtíšskom okrese, kde našli mŕtve batoľa a jeho matku, začal krajský vyšetrovateľ v Banskej Bystrici trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy.

Ako na sociálnej sieti informuje banskobystrická krajská polícia, v rodinnom dome v obci Veľký Lom bolo v stredu 8. novembra nájdené bez známok života telo ani nie ročného dieťaťa, pričom ide o podozrenie, že jeho smrť zavinila iná osoba. V hospodárskej budove vedľa domu bola nájdená mŕtva aj 24-ročná matka dieťaťa.

Presná príčina smrti dieťatka, ako aj 24-ročnej ženy sú predmetom skúmania súdnych znalcov z odboru zdravotníctva,“ dodáva polícia s tým, že vzhľadom na prebiehajúce procesné úkony nie je možné poskytovať žiadne podrobnejšie informácie.

Viac k témam: banskobystrická polícia, Krimi, Trestné stíhanie
Zdroj: SITA.sk – V súvislosti s tragédiou vo Veľkom Lome začala polícia trestné stíhanie pre vraždu © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií