fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V The Big Bang Theory si uctili nebohého Stephena Hawkinga. Pozrite si dojemnú vystrihnutú scénu

Máte tip? napíšte nám mailom

V záverečnej epizóde 11. série obľúbeného seriálu The Big Bang Theory sa fanúšikovia konečne dočkali – Sheldon Cooper a Amy Farrah Folwer spečatili svoj vzťah svadbou. A to nie je všetko.

Posledná epizóda jedenástej série sitkomu TBBT bola skutočne dojemná, nakoľko konečne došlo k svadbe podarenej vedátorskej dvojice Sheldona a Amy. Tvorcovia seriálu však najdojemnejšiu scénu epizódy vystrihli a to aj napriek tomu, že šlo o azda najepickejší záber, aký sa kedy v seriáli objavil.

Scénou si chceli autori seriálu uctiť pamiatku zosnulého teoretického vedca Stephena Hawkinga, ktorý sa v sitkome objavil dohromady sedemkrát. V diely, ktorý bol venovaný svadbe Sheldona a Amy vznikol záber, v ktorom novomanželia dostali svadobné dary a jeden z nich bol od nebohého Hawkinga. Vedec mal Sheldonovi poslať ešte pred svojou smrťou vreckové hodinky, na ktorých je vygravírovaný odkaz: “Sheldon, som veľmi rád, že ste sa s Amy konečne vzali. Už bolo na čase. Hahaha, s láskou Shephen.” Tento záber sa však, bohužiaľ, vo finálnej verzii epizódy neobjavil, kvôli nedostatku času. Tvorcovia scénu aspoň zverejnili na svojom oficiálnom účte na Twitteri.

Prečítajte si tiež:
Trvá trávenie žuvačky niekoľko rokov? 7 mýtov, ktoré kolujú v spoločnosti

https://twitter.com/bigbangtheory/status/994909989981614080

“Keď sme sa dopočuli o tom, že Hawking zomrel, chceli sme si ho nejakým spôsobom uctiť, ale už sme mali natočené ďalšie tri epizódy. Je pre nás náročné byť promptní, nakoľko natáčame v predstihu, takže takáto možnosť sa zdala ako vhodná príležitosť. Svadba bola významnou epizódou a zároveň bola vhodným spôsobom, ako mu vzdať hold. Prišli sme s nápadom, že Hawking mohol poslať darček pred tým, ako umrel,” vysvetlil tvorca sitkomu, Steve Holland. Tvorcovia, samozrejme, s nápadom najsamprv oboznámili rodinu zosnulého vedca, ktorej sa táto myšlienka páčila a súhlasili s ňou.

 

 

Zdroj: BBC, Twitter

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií