V The Big Bang Theory si uctili nebohého Stephena Hawkinga. Pozrite si dojemnú vystrihnutú scénu

V The Big Bang Theory si uctili nebohého Stephena Hawkinga. Pozrite si dojemnú vystrihnutú scénu

V záverečnej epizóde 11. série obľúbeného seriálu The Big Bang Theory sa fanúšikovia konečne dočkali – Sheldon Cooper a Amy Farrah Folwer spečatili svoj vzťah svadbou. A to nie je všetko.

Posledná epizóda jedenástej série sitkomu TBBT bola skutočne dojemná, nakoľko konečne došlo k svadbe podarenej vedátorskej dvojice Sheldona a Amy. Tvorcovia seriálu však najdojemnejšiu scénu epizódy vystrihli a to aj napriek tomu, že šlo o azda najepickejší záber, aký sa kedy v seriáli objavil.

Scénou si chceli autori seriálu uctiť pamiatku zosnulého teoretického vedca Stephena Hawkinga, ktorý sa v sitkome objavil dohromady sedemkrát. V diely, ktorý bol venovaný svadbe Sheldona a Amy vznikol záber, v ktorom novomanželia dostali svadobné dary a jeden z nich bol od nebohého Hawkinga. Vedec mal Sheldonovi poslať ešte pred svojou smrťou vreckové hodinky, na ktorých je vygravírovaný odkaz: “Sheldon, som veľmi rád, že ste sa s Amy konečne vzali. Už bolo na čase. Hahaha, s láskou Shephen.” Tento záber sa však, bohužiaľ, vo finálnej verzii epizódy neobjavil, kvôli nedostatku času. Tvorcovia scénu aspoň zverejnili na svojom oficiálnom účte na Twitteri.

https://twitter.com/bigbangtheory/status/994909989981614080

“Keď sme sa dopočuli o tom, že Hawking zomrel, chceli sme si ho nejakým spôsobom uctiť, ale už sme mali natočené ďalšie tri epizódy. Je pre nás náročné byť promptní, nakoľko natáčame v predstihu, takže takáto možnosť sa zdala ako vhodná príležitosť. Svadba bola významnou epizódou a zároveň bola vhodným spôsobom, ako mu vzdať hold. Prišli sme s nápadom, že Hawking mohol poslať darček pred tým, ako umrel,” vysvetlil tvorca sitkomu, Steve Holland. Tvorcovia, samozrejme, s nápadom najsamprv oboznámili rodinu zosnulého vedca, ktorej sa táto myšlienka páčila a súhlasili s ňou.

 

 

Zdroj: BBC, Twitter

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  V seriáli The Big Bang Theory sa spomínalo Slovensko! Čo je za tým?
Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.