fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V zápase s Kanadou padlo 11 gólov. Slovensko sa favorita nezľaklo

Máte tip? napíšte nám mailom

Slovenskí hokejisti odohrali ďalší skvelý zápas. Bohužiaľ šancu na body stratili v posledných sekundách.

Vo štvrtom hracom dni sa po prestávke na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji predstavili aj slovenskí chlapci. Naši hokejisti si zmerali sily s favorizovanou Kanadou. V zápase padlo až 11 gólov.

Aj keď bola na začiatku stretnutia Kanada favoritom, reprezentácia Slovenska sa súpera nezľakla a parádnym gólom skóre otvoril Sukeľ. Už o niekoľko desiatok sekúnd sa k nemu pridal aj Liška a Slováci vyhrávali 2:0. Kanada sa však rýchlo skonsolidovala a ešte počas prvej tretiny vyrovnala.

V druhej tretine sme opäť uskočili favoritovi o dva góly.

Našim však nevychádzali presilovky a „javorovým listom” sa podarilo dokonca dostať do vedenia, strelili až 3 góly za sebou. Tretia tretina sa začala za stavu 5:4 v náš neprospech. Vyrovnávajúcim gólom potešil slovenských fanúšikov opäť Sukeľ. Skóre teda bolo vyrovnané a už vyzeralo, že zo zápasu si odnesieme aspoň bod. Rozhodla posledná presilovka nášho zámorského súpera, ktorý dve sekundy pred koncom riadneho hracieho času strelili víťazný gól.

Prečítajte si tiež:
Ako to, že príšera stojí na hladine oceánu? Pozrite si trefné ilustrácie, ktoré sa vysmievajú novému filmu Godzilla

Najbližšie si Slovensko zmeria sily 15. mája proti Nemecku o 20.15.

Zdroj titulnej foto: sport.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií