fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Váš partner má sviatok a vy nemáte pre neho ešte žiaden darček? Skúste sa inšpirovať napríklad týmito

Máte tip? napíšte nám mailom

Ženy sa v takýchto situáciach vedia skôr vynájsť, ale predsa len raz za čas im dôjdu nápady a dostávajú sa do úzkych. Ak hľadáte skvelý darček pre partnera a namiesto ponožiek a trenírok by ste mu kúpili už niečo lepšie, skúste sa inšpirovať napríklad týmito nápadmi. Niektorej z vás sa možno nebudú pozdávať. Niektorej z vás ale možno áno.

Spoločný výlet na obľúbené miesto

Niekedy majú zážitky väčšiu hodnotu ako niečo materiálne. Muž, ktorý je živiteľom rodiny, potrebuje raz za čas vypadnúť z každodenného kolotoča, preto ak máte peniažky nazvyš, nebolo by zlé, keby ste mu zaplatili zájazd na Tour de France. Bude si môcť pozrieť kvalitných cyklistov na tak náročných tratiach, ktoré Tour de France vždy sľubuje. Ak váš partner netúži zrovna ísť na takýto výlet, kľudne mu môžete dopriať výlet aj na Slovensku. Slovensko má krásne hory, jazerá, kúpele, tak prečo neskúsiť takýto typ darčeka? Zaplatíte ubytovanie, pobalíte veci a môžete vyraziť.

Čas len pre seba

Zvláštny darček, ale zato oceniteľný. Ako sme už spomínali, muži potrebujú raz za čas vypadnúť zo zabehnutého kolobehu, preto ho odbremeňte od všetkých povinností a kľudne mu doprajte aj sledovanie MS v hokeji 2017 bez toho, aby po ňom vaše ratolesti hádzali elektrické autíčka, bábiky alebo volali ho, aby s nimi išiel skladať puzzle.

Prečítajte si tiež:
Výnimka pre burčiak: Tento rok sa môže predávať už od 6. augusta

Objatie, podpora

Takýto darček patrí k tým najkrajším, ktorý mu ako partnerka môžete podarovať. Muž, tak ako aj žena, potrebuje, aby mu žena neustále dávala najavo, že ho miluje; podporovala ho a objala ho, keď to bude potrebovať. Ak má napríklad pred sebou skúšky v jazykovej škole a bojí sa, práve vy ho dokážete podporiť. Práve vy musíte byť pri ňom, keď je v úzkych a má strach.

Foto: Pixabay

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií