fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Príbeh tohto vegána vás dostane do kolien. Začal cvičiť, svaly narástli a dnes inšpiruje ľudí po celom svete

Máte tip? napíšte nám mailom

Derek Simnett je vegán, výživový poradca a populárny youtuber. Tých je na internete síce dosť, no mladík z Kanady sa od väčšiny líši jednou základnou vecou – svoje svaly vybudoval na strave, ktorá neobsahuje živočíšne produkty.

„Pred 10 rokmi som bol ešte obyčajný ožran, ktorý nemal vôbec predstavu o to, aké to je žiť zdravo. Môj život nemal vôbec hlavu ani pätu. Opíjali sme sa po nociach a na druhý deň som len leňošil v posteli a spamätával sa z opice,” hovorí Derek, ktorý sa jedného dňa rozhodol so všetkým alkoholom a nezdravou stravou skoncovať.

Že sú vegetariáni a vegáni len chudučkí a slabí? Sleduj obrázky tohto sympatického Kanaďana, ktorý má neuveriteľnú silu a stabilitu v celom tele. Celý svoj príbeh opisuje v nasledujúcom videu.

Derek opustil prácu v bare, a po tom, ako prešiel na vegánsku stravu, postupne budoval svoju značku pod názvom Simnett Nutrition. Tak sa volá aj jeho e-book, webová stránka, Faceboook, Instagram i kanál na Youtube. Patrí k najpopulárnejším vegánom na svete. Splnil si svoj sen a práca influncera ho nielen baví, ale aj živí.

Prečítajte si tiež:
Z NULY HRDINOM: Títo slávni ľudia začali od ničoho, teraz ich pozná celý svet

https://www.instagram.com/p/BsLkvswAX2L/

Jeho prínos a rady, ktoré ponúka prostredníctvom videí, oceňuje každý, kto sa zaujíma o zdravý životný štýl. Chceš chutný obed bez mäsa alebo tip na fantastický smoothie? Navštív jeho stránku alebo sa preklikaj na Youtube.

Ak sa zaujímaš o vegánstvo, určite si prečítaj aj náš rozhovor s 22-ročným Matúšom, ktorý po zdravotných problémoch rozbehol úspešný vegánsky biznis na Slovensku. Dnes je jednotkou na trhu!

Derek sa nenechá zahanbiť ani na pláži. Zdroj: Instagram/Simnett Nutrition
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií