fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vegánska dvojica zakázala vstup na svadbu priateľom a rodinným členom, ktorí jedia mäso. Tvrdí, že sú to vrahovia

Máte tip? napíšte nám mailom

Zatiaľ čo niektoré nevesty si s minimum stresu užívajú svoj deň D, ostatné sa vedia zmeniť na riadne „bridezilly”.

Spojenie bridezilla sa začalo používať v Amerike a vzniklo spojením dvoch slov: „bride” (v preklade nevesta) a „godzilla” (príšera dávnoveku). Spolu vytvárajú nie tak lichotivé, ale za to primerané označenie neviest, ktoré to so svadbou viac než preháňajú. Internet sa vie často pobaviť na vyjadreniach prekvapených svadobčanov alebo na zverejnených mailoch.

Z príjemných neviest sa razom stanú bridezilly. Zdroj: pixabay.com

Táto dvojica však pojem preniesla na ďalšiu úroveň. Ich čisto vegánsky spôsob života a netolerancia k mäsožravcom a.k.a „vrahom” ich doviedla k svadbe, ktorú si mnohí budú ešte dlho pamätať. Alebo by si pamätali, keby sa jej zúčastnili.

Nevesta so ženíchom sa totižto rozhodli nepozvať na svadbu „nevegánov”. Nevesta publikovala na svojej sieti príspevok, v ktorom oznamuje, že dokonca zakázala prísť aj rodinným príslušníkom, pretože svadba má byť ich najšťastnejším dňom v živote a nemienia na nej hostiť vrahov.

Svadobčania sa snažili vyjsť budúcim mladomanželom v ústrety a boli ochotní sa v onen víkend stravovať len vegánsky. To však nestačilo a nevesta sa dala počuť, že pokiaľ sa nerozhodnú pre celoživotnú misiu, môžu zabudnúť.

Prečítajte si tiež:
Muži pozor! Toto je učiteľka, po ktorej každý túžime. Mladá matematikárka provokuje pikantnými fotkami

Udalosť rozpútala živú debatu o etike, tolerancii a možnosti voľby. Samozrejme, je čisto na dvoch, ako sa rozhodnú osláviť svoj deň D a akých hostí si naň pozvú. Ale nebolo by múdrejšie ukázať všetkým „vrahom”, aká krásna, čistá a chutná dokáže byť vegánska svadba?

Vegánske jedlo je veľmi chutné. Zdroj: pexels.com

Väčšina hostí predsa rozumie, že ide o váš dôležitý deň a prispôsobí sa. Možností tiež nie je málo, aj vegánska dvojica sa dokáže pohrať s fantáziou a svoje zásady pretaviť vo forme, ktorá by sadla všetkým. Nakoniec je to vždy o človeku.

Zdroj: boredpanda.com

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií