fbpx
Vegánske jedlo nie sú len klíčky a šalátové listy. Mladá vegánka ukazuje, že tieto stereotypy nie sú vôbec na mieste

Vegánske jedlo nie sú len klíčky a šalátové listy. Mladá vegánka ukazuje, že tieto stereotypy nie sú vôbec na mieste

Vegánske jedlo nie je zďaleka tak fádne, ako si mnohí ľudia predstavujú…

Iba 16-ročná tínedžerka Jose je vegánkou a obľúbenou foodblogerkou, ktorú na Instagrame sleduje viac než 784-tisíc ľudí. Mladá blogerka je známa tým, že jej strava je výlučne vegánska, a keďže tvorí pod mottom “život je príliš krátky, aby sme jedli nudné jedlo,” jej kulinárske výtvory sú skutočne unikátne a krásne.

Jose tak dokazuje, že vegánske jedlo nie je len nudné, fádne a zložená iba z klíčkov a šalátových listov. Svojimi farebnými a originálnymi výtvormi si získala fanúšikov nielen nielen z radu vegánov, ale aj všežravcov a mäsožravcov, ktorí sa pod jej zábermi priznávajú, že hoc konzumujú živočíšnu stravu, jej veg pochúťkam by neodolali… Pozrite sa na jej chutné a oku lahodiace výtvory.

 

Pokračovanie na ďalšej strane

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Posmievali sa jej, že má nechutné svaly, no predsa to dokázala
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.