fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vegánske jedlo nie sú len klíčky a šalátové listy. Mladá vegánka ukazuje, že tieto stereotypy nie sú vôbec na mieste

Máte tip? napíšte nám mailom

Vegánske jedlo nie je zďaleka tak fádne, ako si mnohí ľudia predstavujú…

Iba 16-ročná tínedžerka Jose je vegánkou a obľúbenou foodblogerkou, ktorú na Instagrame sleduje viac než 784-tisíc ľudí. Mladá blogerka je známa tým, že jej strava je výlučne vegánska, a keďže tvorí pod mottom “život je príliš krátky, aby sme jedli nudné jedlo,” jej kulinárske výtvory sú skutočne unikátne a krásne.

Jose tak dokazuje, že vegánske jedlo nie je len nudné, fádne a zložená iba z klíčkov a šalátových listov. Svojimi farebnými a originálnymi výtvormi si získala fanúšikov nielen nielen z radu vegánov, ale aj všežravcov a mäsožravcov, ktorí sa pod jej zábermi priznávajú, že hoc konzumujú živočíšnu stravu, jej veg pochúťkam by neodolali… Pozrite sa na jej chutné a oku lahodiace výtvory.

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Vegánske jedlo nie je zďaleka tak fádne a nudné, ako si mnohí ľudia predstavujú…

Iba 16-ročná tínedžerka Jose, je vegánkou a obľúbenou foodblogerkou, ktorú na Instagrame sleduje viac než 784-tisíc ľudí. Mladá blogerka je známa tým, že jej strava je výlučne vegánska, a keďže tvorí pod mottom “život je príliš krátky, aby sme jedli nudné jedlo,” jej kulinárske výtvory sú skutočne unikátne a krásne.

Prečítajte si tiež:
Zaujímavosti o najznámejšej a najhrôzostrašnejšej väznici Alcatraz

Jose tak dokazuje, že vegánske jedlo nie je len nudné, fádne a zložená iba z klíčkov a šalátových listov. Svojimi farebnými a originálnymi výtvormi si získal fanúšikov nielen z radu vegánov, ale aj všežravcov a mäsožravcov, ktorí sa pod jej zábermi priznávajú, že hoc konzumujú živočíšnu stravu, jej veg pochúťkam by neodolali… Pozri sa, na jej chutné a oku lahodiace výtvory.

 

 

 

Zdroj: Bored Panda

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií