fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vegetariánka začala po rokoch jesť mäso. Tomu, čo sa jej potom prihodilo, nebudete chcieť uveriť

Máte tip? napíšte nám mailom

Svedectvo, aké sa len tak nevidí. Vegetariánka šokuje svet!

Vylúčiť mäso zo svojho každodenného jedálnička sa v poslednom období stalo akýmsi trendom. Otázkou však ostáva, či je tento krok správny alebo nie?

Američanka Larell Scardelliová bola tiež jednou z tých, ktorí sa rozhodli stať vegetariánmi. Už v 15 rokov sa rozhodla vzdať sa mäsa a to najmä kvôli láske k zvieratám. Sama totiž nechcela mať nič s nešetrným zaobchádzaním a chovaním zvierat. Aj preto sa rozhodla, že mäso prestane jesť a nahradí ho napríklad fazuľou.

Tento krok sa jej však nevyplatil a na pokožke sa jej začali objavovať červené akné.

Ako správna žena vyskúšala množstvo liekov a drahých prípravkov, aby zabojovala proti tomuto problému, avšak, neúčinne. Žiadna liečba nepomohla a červené bodky ju stále trápili. Zmena nastala až pri návšteve dermatológa, ktorý sa pýtal aj na jej stravovacie návyky. Až on ju prinútil uznať, že sa musí vrátiť k mäsu, pretože jej strava nebola dostatočná. Larell teda poslúchla a dva roky od jej zmeny sú jej tváre bez známok akné. Pravidelne je mäso, avšak, dáva pozor na jeho pôvod.

Prečítajte si tiež:
Vieme ako vyzerá SMRŤ! Má bledomodrú farbu a odfotili ju vedci

above_final_closing_paragraph

Táto otvorená výpoveď Larell však nemá byť akýmsi moralizovaním, ale má upozorniť na to, že vylúčenie mäsa so sebou môže priniesť vážne dôsledky. Zároveň radí, že predtým, ako sa rozhodnete stať vegetariánom, si máte prečítať všetky zdravotné riziká a problémy, ktoré môžu v budúcnosti vzniknúť.

larell-face-1000

Zdroj: www.rodalesorganiclife.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií