Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Veľká pocta pre Dominiku Mirgovú. Na jej vystúpenie reagovala hviezda Kylie Minogue

Pieseň Loco-motion v podaní Dominiky Mirgovej sa páčila aj svetovej speváčke

Markizácka show pravidelne hostí množstvo hviezd. Nie vždy sa stáva, že na vystúpenie slovenských spevákov reagujú aj celosvetové hviezdy. Vďaka instagramu sa to podarilo Dominike Mirgovej.

V jednej z marcových epizód úspešnej relácie Chart show, ktorú televízia Markíza vysiela vždy v stredu, vystupovala aj slovenská speváčka Dominika Mirgová. Zaspievala známu pieseň, ktorá valcovala tanečné parkety už pred viac ako tridsiatimi rokmi. Pieseň s názvom Loco-motion je úspešný hit svetoznámej speváčky Kylie Minogue.

Obrovská pocta od Kylie Minogue

Kylie Minogue poslala Dominike srdiečko

Pieseň Loco-motion v podaní Kylie Minogue uzrela svetlo sveta už v roku 1987. Po niekoľkých rokoch, v roku 2020 si ju známa austrálska speváčka vypočula v podaní slovenskej speváčky Dominiky Mirgovej, a to priamo na Instagrame. Zostrih z vystúpenia Dominiky Mirgovej v relácii Chart show totiž zverejnila televízia priamo na svojom oficiálnom profile so všetkými potrebnými hashtagmi, a tak sa dostal až k samotnej speváčke, ktorá skladbu okomentovala srdiečkom a smajlíkom, ktorý naznačuje uznanie.

Na to už Dominika Mirgová odpovedala slovom Wow

Dominika Mirgová sa tak môže pochváliť, že jej svoje uznanie venovala jedna z najväčších hudobných hviezd minulých rokov. Kylie preslávili hity, ako napríklad Can’t Get You Out Of My Head, Love At First Sight, In Your Eyes, Come Into My World či I Should Be So Lucky.

Vystúpenie Dominiky Mirgovej, ako aj reakciu austrálskej speváčky si môžete pozrieť priamo na instagrame televízie.

https://www.instagram.com/p/B9Tv69jncMp/?utm_source=ig_embed

Zdroj Instagram
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií