fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Venom je kinohitom po celom svete. Valcuje aj slovenské kiná

Máte tip? napíšte nám mailom

Tom Hardy v akčnej komiksovke Venom valcuje slovenské kiná. Film o novinárovi Eddiem Brockovi, ktorého ovládne krvilačný symbiont, diváci milujú a už dnes je jedným z najväčších kinohitov jesene.

A ako drsnú marvelovku vnímajú Slováci? Absolútne ju milujú, keďže v našich kinách ju videlo už viac než 100 000 divákov.

Venom je kinohitom po celom svete.

Spoločnosti Sony Pictures zarobil už viac ako 460 miliónov dolárov, vďaka čomu je držiteľom viacerých rekordov októbrovej návštevnosti.  Aj preto sa čoraz viac hovorí o jeho pokračovaniach, keďže Tom Hardy prednedávnom prezradil, že podpísal zmluvu na celú trilógiu filmov v koži vesmírneho symbionta.

Producenti dokonca potešili aj fanúšikov komiksov, v ktorých je Venom jeden z úhlavných nepriateľov Spider-Mana. Obaja superhrdinovia podľa ich vyhlásenia žijú v rovnakom univerze a ich stretnutie je neodvratné.

Zdroj: Itafilm

Síce si naň budeme musieť ešte pár rokov počkať, no fanúšikovia sveta Spider-Mana určite nemusia zúfať.

Už v decembri sa v našich kinách objaví hneď šesť Spider-Manov v animáku Spider-Man: Paralelné svety a budúce leto sa na plátna vráti Tom Holland ako pavúčí muž vo filme Spider-Man: Ďaleko od domova. V ňom sa v úlohe záporáka predstaví hviezdny Jake Gyllenhaal.

Prečítajte si tiež:
Zlatokopka zo Slovenska si hľadá nového frajera. Z jej požiadavok ti stúpne tlak

Akčnú komiksovku Venom s Tomom Hardym si stále môžete v slovenských kinách vychutnať práve teraz. Na vaše plátna ju prináša spoločnosť Itafilm.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií