fbpx
Venom je kinohitom po celom svete. Valcuje aj slovenské kiná

Venom je kinohitom po celom svete. Valcuje aj slovenské kiná

Tom Hardy v akčnej komiksovke Venom valcuje slovenské kiná. Film o novinárovi Eddiem Brockovi, ktorého ovládne krvilačný symbiont, diváci milujú a už dnes je jedným z najväčších kinohitov jesene.

A ako drsnú marvelovku vnímajú Slováci? Absolútne ju milujú, keďže v našich kinách ju videlo už viac než 100 000 divákov.

Venom je kinohitom po celom svete.

Spoločnosti Sony Pictures zarobil už viac ako 460 miliónov dolárov, vďaka čomu je držiteľom viacerých rekordov októbrovej návštevnosti.  Aj preto sa čoraz viac hovorí o jeho pokračovaniach, keďže Tom Hardy prednedávnom prezradil, že podpísal zmluvu na celú trilógiu filmov v koži vesmírneho symbionta.

Producenti dokonca potešili aj fanúšikov komiksov, v ktorých je Venom jeden z úhlavných nepriateľov Spider-Mana. Obaja superhrdinovia podľa ich vyhlásenia žijú v rovnakom univerze a ich stretnutie je neodvratné.

Zdroj: Itafilm

Síce si naň budeme musieť ešte pár rokov počkať, no fanúšikovia sveta Spider-Mana určite nemusia zúfať.

Už v decembri sa v našich kinách objaví hneď šesť Spider-Manov v animáku Spider-Man: Paralelné svety a budúce leto sa na plátna vráti Tom Holland ako pavúčí muž vo filme Spider-Man: Ďaleko od domova. V ňom sa v úlohe záporáka predstaví hviezdny Jake Gyllenhaal.

Akčnú komiksovku Venom s Tomom Hardym si stále môžete v slovenských kinách vychutnať práve teraz. Na vaše plátna ju prináša spoločnosť Itafilm.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Skutočný príbeh o zrode Hitlerovho monštra mieri do kín. Vo filme sa objavia hrdinovia zo Slovenska a Česka!
Google+ Linkedin
Pavel Bielik

Autor:

Editor magazínu Klocher – vyštudoval masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Je občasným fotografom a kameramanom. Píše o filme a uskutočňuje rozhovory na celospoločenské témy. Za rozhovor „Moderátor Václav Moravec: Nenávidíme cudzincov, ale vládnu nám Slovák a Polojaponec“ bol ako spoluautor nominovaný na Novinársku cenu 2018 a na Cenu nadácie otvorenej spoločnosti.