fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Speváčka Veronika Strapková: Vzťah sa nedá vymazať. Keď ste s niekým, koho ste kedysi milovali, cítite ten pocit prepojenia

Nová skladba je nabitá emóciami a rytmom

Nová skladba „UNCHANGEABLE“ od producenta DINELA je na svete! Rovnako ako pri zvučnej skladbe „LEAVE ME NOW“, tak aj pri tejto rytmickej piesni si prizval hlasovo na skladbu skvelú speváčku VERONIKU STRAPKOVÚ.

Spojenie exotickej speváčky VERONIKY STRAPKOVEJ a šikovného producenta DINELA sa po roku dočkalo hudobného pokračovania v skladbe „UNCHANGEABLE“. Skladba je ladená romanticky, podobne ako pri ich prvom spojení. Tentokrát sa však song tematicky dotkol lásky, ktorá sa už formálne skončila, no napriek súzvuku dvoch ľudí, ktorí si rozumejú, naďalej trvá.

Zdroj: Veronika Strapková

Aj keď sa vzťah skončil, stále je tam prepojenie

„Možno to pre niekoho bude znieť zvláštne, ale podľa mňa, keď dvaja ľudia majú za sebou čistý vzťah, no, žiaľ, vytratila sa vzájomná príťažlivosť – myslím mentálnu, nielen fyzickú; a to sa stáva –, tak aj napriek tomu tam ostala istá forma lásky, ktorá sa však po čase môže opäť obnoviť.

Mám pocit, že každý jeden človek, ktorého sme ľúbili, nám zostáva v živote aj vtedy, keď naše cesty už ďalej nepokračujú spoločne. Preto keď ste s niekým, koho ste milovali, a ste s ním opäť, len vy dvaja cítite, že sa akoby nič nezmenilo. Stále je to tam. Ten pocit prepojenia jeden na druhého. Jednoducho sa ten vzťah nedá vymazať. Intenzita je možno iná, ale pocit, ktorý vás spájal, je tam stále. Aj keď už nie taký ako kedysi, ale je,” vysvetľuje Veronika názov a hlavnú tému celej spolupráce.

Medzi Veronikou a Dinelom fungovala chémia

Hlavnú ženskú postavu si zahrala modelka Adriana Mockovčiaková a „odzaľúbeného“ muža sa zhostil herec Jozef Jurčišin-Kukľa.

View this post on Instagram

Toto krásne žieňa sa volá @adriana_mockovciakova . Spoznala som ju asi pred rokom počas točenia jednej reklamy, za čo ďakujem @peter.ehrenberger 🙏🏻 ( inak jeden vynikajúci režisér a super človek . Vždy milý a príjemný a to ja môžem. A ako bonus sa na nič nehrá, čo je v tom povolaní ešte dôležitejšie .) Ale spať ku Adrianke. Len občas sa mi stáva , že stretnem niekoho s kým si hneď úplne sadnem a je mi tak sympatický ako práve táto krásna dáma. Je milá, šikovná a veselá . Veľa sa pri nej zasmejem a nič nie je také vážne . Má v sebe taký pekný nadhľad, sebe vlastnú pokoru a to že je krásna to je úplne zrejmé aj z fotky. To je možno jej jediná nevýhoda, lebo keď sme spolu musím sa vždy viac snažiť aby som príliš nezaostávala ( a aj tak zaostávam, ale nevadí mi to , lebo ona sa krásou živý . Mne zostali na to hlasivky 😊) . A som na ňu hrdá. Keď vidím jej kampane ( živí sa ako modelka. A myslím skutočná modelka 🙂 alebo ju vidím na móle, nikdy sa neprestanem diviť z jej vyžarovania a krásy. Som rada že prijala pozvanie do videoklipu k piesni s @dinelomusic . Unchangeable : už 30.6.2019

A post shared by VeronikaS – Veronika Strapkova (@veronikastrapkova) on

O finálny klip sa postaral režisér Dušan Krajčovič, hudobnú linku a celkový rytmický mix dal dokopy samotný producent skladby DINELO. „Veronika má hlas, ktorý jednoducho úžasne sedí k mojej hudbe. Tak ako aj pri prvej skladbe, aj pri tejto nám fungovala skvelá hudobná chémia. Rád pracujem s kreatívnymi ľuďmi a s Veronikou sa mi vždy spolupracuje perfektne, lebo tú hudbu vie textovo precítiť, hovorí Dinelo.

S Dinelom sa mi výborne spolupracuje. Baví ma jeho zvuk aj to, že hudba na mňa vždy okamžite zapôsobí. Cítim z nej silnú energiu a ľahko sa mi v nej tvorí. Je to taký ten pocit, keď vám hudba dáva všetko, čo potrebujete od témy cez melódiu. Vtedy sa text akoby písal sám. Mám radosť z našej spolupráce na ďalšej piesni, ktorú sme stvorili”, uzatvára Veronika Strapková.

Kde ich nájdete?

Zdroj: PR manažér Jana Trellová

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií