fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Máte už dosť týchto horúčav? Schlaďte sa v Londýne: Uprostred leta tam otvorili obchod s vianočným sortimentom

Pred pár rokmi to bolo v novembri, neskôr v októbri… Predaj vianočného sortimentu sa každým rokom začína skôr. Zatiaľ čo sa nám to zdá počas vianočných trhov absolútne normálne, pri jesennom melancholickom počasí nám to trošku lezie na nervy. Vianočný obchod skrátka má svoj čas.

Predstavte si však, že v Londýne otvorili predajňu s vianočnými ozdobami už 2. augusta!

Vianoce v auguste
Zdroj: itv.com, PA

Zrejme tam už horúcich dní majú akurát tak dosť, preto si zvolili netradičné osvieženie. Sieť obchodov Selfridges odštartovala predaj rozličného vianočného tovaru, ktorý zahŕňa predovšetkým ozdoby či bytové doplnky. To všetko vo sviatočnom štýle a so zakomponovanou vlajkou ostrovného štátu. Samozrejme, nemohol chýbať rocker Santa Claus. Selfridges sa tak stal prvým obchodom na svete, ktorý so štvormesačným predstihom poteší ľudí túžiacich po najkrajších sviatkoch v roku.

Selfridges nákupca hovorí: “Naša letná vianočná predajňa sa jednoducho zaoberá rastúcim dopytom po komfortnom vianočnom nakupovaní mimo tradičnej vianočnej sezóny.”

vianočný obchod
Zdroj: itv.com, PA

Ak sa ani vy už neviete dočkať Vianoc a na pultoch slovenských predajní vám zatiaľ tento sortiment chýba, máme pre vás tip na výlet spojený s vianočnými nákupmi.

Iba pre zaujímavosť – do Vianoc zostáva ešte 145 dní.

Zdroje: http://www.teraz.sk/magazin/neuveritelne-v-londyne-uz-zacali-s-pripr/340440-clanok.htmlhttp://www.itv.com/news/2018-08-02/selfridges-opens-christmas-shop-145-days-ahead-of-event/

Foto: http://www.itv.com/news/2018-08-02/selfridges-opens-christmas-shop-145-days-ahead-of-event/

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií