Vianočný song od Beckhama?!

Vianočný song od Beckhama?!

Pred Vianocami sa spúšťa pravidelná lavína vianočných songov. Tieto Vianoce to vyzerá tak, že skúša spievať každý. S vianočnou pesničkou prichádza Beckham!


Avšak, nie bývalý futbalista David Beckham. Ani jeho najstarší syn Brooklyn Beckham – ten popri práci modela, futbalistu a najnovšie aj spisovateľa (vyšla mu fotokniha) by asi nestíhal ešte spievať. Spevákom v rodine je druhý syn Davida Beckhama – Cruz Beckham.

Vyzerá to tak, že Cruz zdedil nielen futbalový talent po otcovi, ale aj spevácky po mame. Tento jedenásťročný chalan má na konte viac pesničiek (resp. cover verzií), ktoré môžete nájsť na Youtube. Vianočný song  “If Everyday Was Christmas” je jeho dielom.  Nespieva tam sám, v pozadí mu občas spieva zbor.

Inak, všimli ste si, ako veľmi sa malý Cruz sa na tejto fotke podoba na otca Davida?

Pesnička je už na i-Tunes a Spotify. Cruz ju však nenaspieval za účelom zisku. Všetky peniaze, ktoré predajom získa, pôju na britskú charitu “Make some noise”. Túto informáciu zdieľala prostredníctvom Twitteru hrdá mama Victoria Beckham.

Jeho vianočný song má jednoduchú (a celkom chytľavú) melódiu. Cruza začali médiá ihneď prirovnávať k Bieberovi – hlavne kvôli podobnosti hlasu. Ale nielen kvôli tomu – Cruzov nedávno podpísal zmluvu s manažérom Scooterom Braunom. Braun je známy hlavne svojou spoluprácou s kanadskou hviezdou Justinom Bieberom, no okrem Biebera spolupracoval aj s ďalšími speváckymi hviezdami – napr. Usherom, Arianou Grande či Martinom Garrixom. Preto bude celkom zaujímavé pozerať, ako bude ďalej napredovať Cruzova spevácka kariéra.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Kapela Inotaj predstavila svoj nový singel Zima

Tu si môžete vypočuť Cruzovu novinku:

Čo hovoríte na vianočnú pesničku? Bude z nej hit?

titulný obrázok

Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*