fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Victoria Secret prichádza s ďalšou novinkou! Na móle sa predvedie plus size modelka

Máte tip? napíšte nám mailom

Victoria Secret prijala medzi seba plus size modelku. Známa značka konečne ukázala, že každá žena je naozaj krásna.  

Každá žena si potrpí na kvalitnú spodnú bielizeň. Vyberáme z mnohých značiek, pričom nejedná z nás túži aj po drahších modeloch, napríklad aj od značky Victoria Secret. Značka si budovala imidž najmä vďaka modelkám, ktoré boli známe svojimi dokonalými, no niekedy príliš štíhlymi postavami.

Nedávno sa však na móle v spodnom prádle od Victoria Secret objavila modelka, ktorá spomedzi všetkých ostatných žien vyniká. Viete čím je výnimočná? 

Victoria Secret má novú modelku

Svet módy bol odjakživa spätý len so ženami, ktoré sa pýšili ideálnymi mierami. Práve preto sa aj na adresu Victoria Secret chŕlilo množstvo kritiky. Modelky všetkých tvarov a veľkostí podporuje aj slávna speváčka Rihanna, ktorá sa okrem hudby venuje návrhárstvu. Nie je tomu až tak dávno, čo predstavila svoju novú značku spodného prádla, ktorá je venovaná všetkých ženám bez rozdielu.

Victoria Secret sa zrejme aj kvôli kritike rozhodla, že svetu ukáže konečne niečo nové. Veď určovať ideál krásy na ženách, ktoré sú príliš chudé nie je len zlé, ale aj miestami depresívne. Prvýkrát sa preto na móle objavila modelka, ktorá má veľkosť oblečenia 44. A o tom, že jej to naozaj pristane sa už môžete presvedčiť aj vy.

Každá žena je krásna

Modelka na svojom Instagrame napísala, že dôležité je cítiť sa vo svojom tele ako doma. Neznamená to, že by sme mali prestať zdravo jesť alebo športovať. Nemali by sme si však vyčítať pohľad do zrkadla, alebo sýtu večeru. Podľa nej je porozumenie a láska, cesta k nám samých.

Modelka Ali Tate Cutler prezradila, že spolupracovať so svetovou značkou je pre ňu úžasný zážitok. 

„Cítim sa ako na vrchole sveta. Keď som šla do Victoria Secret na spoločný obed v rámci začatia spolupráce, bolo to neskutočné. Nikdy som neočakávala, že na stene, vedľa špičkových super modeliek, na ktoré som hľadela od malička, uvidím obraz seba samej,” prezradila pre E News plus size modelka.

Zdroj: Instagram, eonline.com 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií