fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Boli sme na krste prvej slovenskej vegánskej kuchárky Slovegan

Poznáte Nikoletu Kováčovú? Ak ste nadšencom vegánskej stravy, tak nepochybne áno. Surová dcérka je priam symbolom vegánstva na Slovensku. Netrvalo dlho a plody svojej práce zozbierala, vytlačila a zviazala do knihy. Dnes sa môže pýšiť tým, že vydala prvú slovenskú tradičnú vegánsku kuchárku, ktorá nemôže niesť výstižnejší názov ako je Slovegan. 

Zdroj: Nikola Kováčová

Tak ešte raz, kto presne Nikola Kováčová je?

Nikoleta je známa a úspešná vegan blogerka a youtuberka so slovenskými koreňmi. Pochádza z Piešťan, no momentálne ju život odvial do Prahy. Na jej blogu www.dcerka.sk nájdete množstvo chutných raw a vegan receptov. Verejnosť si obľúbila nielen jej recepty, ale aj videá, v ktorých sa venuje témam ako ateizmus, bezdetnosť či modeling.

Okrem blogovania a nakrúcania videí o vegánstve pracuje ako social media manager v digitálnej agentúre. Píše texty, fotí a spravuje sociálne siete klientom. Nikoleta sa aj napriek práci a blogu stíha realizovať aj v projekte www.veganizuj.sk, ktorého ambíciou je priniesť do slovenských reštaurácií viac jedla na vegánsky spôsob.

Knihu Slovegan krstila v bratislavskom Martinuse. Prítomná bola i Veronika Ostrihoňová

Účasť na krste knihy Slovegan bola nemalá a nadšenie prítomných ešte väčšie. Krst zahájili rozhovorom, ktorý viedla Veronika Ostrihoňová. Nebudeme však už viac prezrádzať, všetko dôležité nájdete v našom videu.

Ak by ste mali záujem knihu si zakúpiť, môžete tak urobiť hneď a TU

 

 

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií