fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Boli sme na krste prvej slovenskej vegánskej kuchárky Slovegan

Máte tip? napíšte nám mailom

Poznáte Nikoletu Kováčovú? Ak ste nadšencom vegánskej stravy, tak nepochybne áno. Surová dcérka je priam symbolom vegánstva na Slovensku. Netrvalo dlho a plody svojej práce zozbierala, vytlačila a zviazala do knihy. Dnes sa môže pýšiť tým, že vydala prvú slovenskú tradičnú vegánsku kuchárku, ktorá nemôže niesť výstižnejší názov ako je Slovegan.

Zdroj: Nikola Kováčová

Tak ešte raz, kto presne Nikola Kováčová je?

Nikoleta je známa a úspešná vegan blogerka a youtuberka so slovenskými koreňmi. Pochádza z Piešťan, no momentálne ju život odvial do Prahy. Na jej blogu www.dcerka.sk nájdete množstvo chutných raw a vegan receptov. Verejnosť si obľúbila nielen jej recepty, ale aj videá, v ktorých sa venuje témam ako ateizmus, bezdetnosť či modeling.

Okrem blogovania a nakrúcania videí o vegánstve pracuje ako social media manager v digitálnej agentúre. Píše texty, fotí a spravuje sociálne siete klientom. Nikoleta sa aj napriek práci a blogu stíha realizovať aj v projekte www.veganizuj.sk, ktorého ambíciou je priniesť do slovenských reštaurácií viac jedla na vegánsky spôsob.

Knihu Slovegan krstila v bratislavskom Martinuse. Prítomná bola i Veronika Ostrihoňová

Účasť na krste knihy Slovegan bola nemalá a nadšenie prítomných ešte väčšie. Krst zahájili rozhovorom, ktorý viedla Veronika Ostrihoňová. Nebudeme však už viac prezrádzať, všetko dôležité nájdete v našom videu.

Prečítajte si tiež:
Muž uviazol so svojím psom v aute po dobu piatich dní. Prežili len vďaka omáčke na taco

Ak by ste mali záujem knihu si zakúpiť, môžete tak urobiť hneď a TU

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií