fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Eminem vystúpil na Oscaroch. Vyslúžil si standing ovation

Máte tip? napíšte nám mailom

Raper Eminem  vystúpil na odovzdávaní Oscarov, ktoré sa konalo z nedele na pondelok ráno. Zaspieval svoju legendárnu pieseň Lose Yourself a vstoji mu tlieskala celá sála.

 

Raper Eminem svojou účasťou prekvapil

Asi nikto zo zúčastnených nečakal, že na odovzdávaní cien Oscar 2020 vystúpi aj raper Eminem. Stalo sa a jeho vystúpenie s piesňou Lose Yourself bolo ocenené standing ovation. Pred 17 rokmi si odniesol Oscara za najlepšiu originálnu skladbu, v noci si ju tam zaspieval. Diváci ostali nadšení, keď Lin-Manuel Miranda predstavil videomontáž niekoľkých najpamätnejších oscarových piesní. Nasledovalo živé vystúpenie jednej z tých víťazných piesní. Raper Eminem rozhýbal asi každého a za svoj skvelý výkon si odniesol potlesk vstoji.

Prekvapil asi každého v sále aj pri televíznej obrazovke

Raper Eminem napísal  dnes už legendárnu pieseň Lose Yourself  k filmu 8 Mile, v ktorej si zahral aj hlavnú postavu. Pieseň bola nominovaná na viacnásobné ocenenia. Získala nielen Oscara za najlepšiu pôvodnú pieseň v roku 2003, ale aj Grammy za najlepšiu mužskú rapovú sólovú pieseň a najlepšiu rapovú pieseň. Hit Lose Yourself  bol nesmierne populárny, keď bol vydaný pred takmer dvadsiatimi rokmi. Napriek tomu bola drvivá väčšina divákov Oscarov nesmierne prekvapená, keď sa na javisku objavil Eminem. Rýchlo však nastúpila radosť a keď sa televízne kamery posúvali po miestnosti, celebrity spievali a tancovali pri svojich sedadlách.

Večer bol vďaka nemu zaujímavý

Raper Eminem pravdepodobne ani netušil, aké šialenstvo jeho vystúpenie vyvolá. Mnohí sa pýtali, prečo práve on? Vysvetlenie nakoniec uviedol aj na Twitteri. Ospravedlnil sa za to, že pred rokmi sa nezúčastnil odovzdávania Oscarov, kde vyhrala jeho pieseň. Ocenenie zaňho vtedy prebral hudobník Luis Resto, ktorý sa na skladbe taktiež podieľal. V jednom z rozhovorov tiež vysvetlil, že jednoducho nečakal, že by rapová pieseň mohla vybrať. Jeho vystúpenie sa najskôr zdalo nepochopiteľné a diváci len zmätene pozerali na pódium. Našťastie sa ale podarilo jedinečné vystúpenie, ktoré nenechalo nikoho chladným a zatancovali si asi naozaj všetci. Vystúpenie Eminema sa tak bude ešte dlho spomínať.

https://www.instagram.com/p/B7_3HO1hH8X/

Prečítajte si tiež:

https://klocher.sk/slovensko-bojuje-o-oscara-odbornej-porote-sa-predstavi-drama-nech-je-svetlo/

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií