fbpx
VIDEO: Každá sekunda sa počítala! Mladá žena skončila s hlavou zaseknutou vo výfuku kamióna!

VIDEO: Každá sekunda sa počítala! Mladá žena skončila s hlavou zaseknutou vo výfuku kamióna!

Leto sa nám nepochybne spája s odviazanou zábavou a hudobnými festivalmi, treba si však dávať obzvlášť pozor na množstvo požitého alkoholu! Následky môžu byť totiž fatálne…

Mladá dievčina prežívala neskutočné muky, keď jej hlava uviazla v nadmerne veľkej výfukovej rúre kamióna. Incident sa stal minulý víkend na hudobnom festivale v meste Winsted v americkom štáte Minnesota. Slečna sa z výfukovej rúry nevedela vyslobodiť, zasiahnuť museli až hasiči. Hoci nie je presne známe, ako skončila žena s hlavou zastrčenou vo výfuku, rolu zohral podľa najväčšej pravdepodobnosti najmä alkohol. Kancelária šerifa tamojšieho okresu McLeod informovala, že v tomto prípade išlo o požitie alkoholu neplnoletou osobou a mladú návštevníčku festivalu odviedli preč.

How much alcohol does it take to get your head stuck in a diesel pickups exhaust tip?Who knows this girl? I have got to hear her side of the story.

Zveřejnil(a) Billy Little dne 9. červen 2018

Zdroj: teraz.sk

Video / Foto: teraz.sk

 

Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)