fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Koza Bobkov pravidelne navštevuje tantra masáže. Detailne popísal ako masáž prebieha!

Koza Bobkov sa neštítí ničoho. Verejne sa priznáva k tomu, že je rebel a má rád nahotu a jeho vlog je presne o tom.

Máte tip? napíšte nám mailom

Koza Bobkov sa vo svojom videu, ktoré zdieľal na sociálnych sieťach priznal, že pravidelne navštevuje masážne salóny v ktorých mu vymasírujú úplne všetko. Aj keď je situácia počas korony taká, aká je a nie vždy je otvorené, dúfal, že motyka vystrelí a stalo sa…

Povestný  “Happy End “ si nechal urobiť  hneď na začiatku a nie na konci. Rodák zo Slovenska si počas natáčania videí naozaj nedáva pozor na jazyk a niekedy, vie pekne zachádzať do detailov.

 

Koza Bobkov

Koza Bobkov je stand-up komik, ktorý sa zúčastnil aj súťaže Československo má talent. Pred šiestimi rokmi sa presťahoval do Los Angeles, kde začínal tiež ako stand-up komik.

Pred niekoľkými mesiacmi si urobil Youtube kanál, na ktorom natáča videá hlavne o autách. Tiež robí vlog o živote v USA. Na to, že začal natáčať len pred pár mesiacmi sa teší celkom značnej popularite. Jeho videá majú skoro milión pozretí.

Okrem toho sa spoludieľal na natáčaní slovenského filmu Na prach, ktorý by mal mať premiéru tento mesiac.

Prečítajte si tiež:
Cestovanie vlakom domov na sviatky nemusí byť až taká nuda a otrava! Toto všetko môžeš vo vlaku stihnúť

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj youtube

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií