fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Mladý pár si to rozdával priamo na palube lietadla! Z videa sa na sociálnych sieťach stal hotový virál! Nie je to však protizákonné?

Máte tip? napíšte nám mailom

Nikdy neviete, kto vás vidí. Dobre si preto rozmyslite, čo a kde vykonávate. V dobe sociálnych sietí sa pikošky šíria rýchlosťou svetla. A ani neviete ako, celosvetová hanba je na svete!

Nedávno spôsobila Kylie Tullyová na sociálnej sieti hotové šialenstvo. Na svoj účet pridala video, kde sa mladá dvojica oddáva vášnivým sexuálnym chúťkam priamo na palube lietadla. Tajné video jej zaslali rodičia, ktorí boli svedkami celého aktu počas letu do Mexika. Na jej účte sa razom rozpútala horúca diskusia a video bolo zdieľané vyše 3 – mi miliónmi užívateľov! A tak sa z intímneho momentu v sekunde stalo virálne video, ktoré obletelo celý svet.

“Ako sa to mohlo stať? A kde bol personál?” pýta sa jeden z komentujúcich. Niektorí sa na tom bavia, iní sú pohoršení, ďalší nechápu, ako sa mohlo niečo také vzhľadom na prísne pravidlá na palube vôbec stať. Čo však morálna stránka a ochrana súkromia? Na to ohľad nikto neberie?

To, že sex na verejných priestranstvách (a v lietadle obzvlášť) patrí k priestupkom je jedna vec. Spraviť však z toho video záznam a napriek nevedomosti natočených to uverejniť na sociálnej sieti, je rovnako protizákonné, nehumánne a nanajvýš nemorálne. Napriek tomu, že z videa nie je možné rozoznať identitu dvojice, kam sme až schopní zájsť? Už naozaj nemáme žiadne hranice a súkromie nám nič nehovorí? Nie je zvrátené, čo všetko sme schopní spraviť pre pár lajkov či srdiečok? Asi je na čase, trochu sa nad sebou zamyslieť… Nemyslíte?

Prečítajte si tiež:
MIMORIADNE PÁTRANIE: Polícia prosí o pomoc pri hľadaní len 14-ročnej tínedžerky. Nevideli ste ju:

VIDEO nájdete na ďalšej strane

https://youtu.be/c8dLQnnAyiE

 

Zdroj: https://www.topky.sk/cl/13/1718967/Dvojica-sa-oddavala-sexu-na-sedadle-v-lietadle–Manzelia-sediaci-pred-nimi-to-natocili-na-VIDEO

Video: https://youtu.be/c8dLQnnAyiE

Foto: https://pixabay.com/sk/extatick%C3%A9-prekvapenie-po%C4%8D%C3%ADta%C4%8D-2821540/

 

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií