fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Muž chytil dve deti, ktoré vyskočili z horiaceho bytu z 10 metrovej výšky

Máte tip? napíšte nám mailom

Tento utorok sa Grenobli  stal dvojitý zázrak. Dve deti vo veku 3 a 10 rokov unikli plameňom, ktoré v poludnie vypukli v bytovke. Následne vyskočili z okna umiestneného asi desať metrov nad zemou. Svedkom sa deti podarilo chytiť píše  Bleu Isère a Le Dauphiné libéré .

Videozáznam z tejto záchrannej scény bol natočený z inej budovy v rezidencii a odvysielaný regionálnym denníkom, ukazuje pád týchto detí z tretieho poschodia budovy, ktorej prvá úroveň bola zvýšená o stĺp.

Dvaja muži skončili so zlomenými predlaktiami

Keď sa z okien bytu vynáral hustý čierny dym obyvatelia videli, že najstaršie dieťa visí vo vzduchu a najmladšie ho drží za šaty. Následne sa deti pustili a skočili. Obyvatelia bytovky ich chytili do rúk.

Podľa hasičov sú tieto dve deti nezranené. Boli hospitalizovaní iba kvôli vdychovaniu výparov.

Na druhej strane medzi svedkami, ktorí ich zachránili, boli dvaja muži zranení a prevezení do nemocnice na podozrenie na zlomeniny predlaktia. V tejto fáze nebolo známe, čo spôsobilo požiar a kde boli v tom čase rodičia.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj francebleu

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií