fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Muž sa na výlete v Safari vyklonil z okna auta, aby pohladkal leva. To však robiť nemal!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nebyť pohotovej reakcie ďalšieho turistu, mohlo dôjsť k obrovskej tragédii. Pochabý a nezodpovedný turista sa na výlete v africkom safari vyklonil z okna auta, aby sa dotkol majestátneho kráľa zvierat. To však bola obrovská chyba! 

“Iba tí, ktorí pracujú vo voľnej prírode, vedia, aký je lev rýchly a že môže odtrhnúť ruku človeku, ktorý sa ho dotkol,” uviedol Naas Smith, juhoafrický sprievodca safari. Podľa neho má lev silu vytiahnuť dospelého človeka za ruku priamo z auta. “Toho muža by dokázal vytiahnuť za ruku cez okno auta a na mieste ho zabiť pred očami jeho kamarátov. Spravil naozaj neskutočne hlúpu vec,” dodáva Smith.

Vo veľkom riziku sa mohli ocitnúť aj ostatní pasažieri džípu. Šelma sa totiž mohla cez otvorené okno ľahko dostať dovnútra a roztrhať na kusy celú posádku. “Ak by lev niečo mužovi urobil, museli by sme ho utratiť,” konštatuje na záver Smith.

Preto všetkých vyzývajú, aby si určite podobné kúsky odpustili, neriskovali a nič podobné neskúšali.

https://youtu.be/gW0zcp9yHro

 

Zdroj: topky.sk

Prečítajte si tiež:
V Číne sa závislosť na internete lieči elektrošokmi! Vláda to však chce zakázať

Foto: pixabay.com

Video: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií