fbpx
VIDEO: Niekoľkotonový slon spadol v cirkuse rovno do davu prekvapených divákov. Bol zdrogovaný?

VIDEO: Niekoľkotonový slon spadol v cirkuse rovno do davu prekvapených divákov. Bol zdrogovaný?

Strašné! Napriek tomu, že niekoľké svetové organizácie bojujú za zákaz zneužívania zvierat v cirkusoch, viaceré krajiny na to neberú absolútne žiadny ohľad a naďalej sa nabaľujú na týraní exotických zvierat. V Nemecku sa im to nedávno riadne vypomstilo. Počas vrcholného čísla ich vychyteného predstavenia jeden z vycvičených slonov z ničoho nič zaútočil na slona vedľa a sotil ho do publika. Zmätené a vystrašené zviera sa celou váhou zvalilo na prekvapených divákov a snažilo sa vyslobodiť. Krotitelia zostali šokovaní a nevedeli si dať s neovládnuteľným zvieraťom rady. Hoci nám dôvod zostane záhadou, viacerí ochranári bijú na poplach! Toto peklo musí skončiť! Zvieratá sú živé tvory a nie hračky. Aký máte vy na to názor?

 

Zdroj: https://www.interez.sk/slon-v-nemecku-spadol-do-publika-medzi-divakov-ludia-aj-preto-volaju-po-europskom-zakaze-cirkusov/

Video: https://youtu.be/GLKy-4hyXLg

Foto: https://pixabay.com/sk/cirkus-arena-kr%C3%BA%C5%BEok-man%C3%A9%C5%BE-z%C3%A1bava-828680/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Dokonalá sloboda? Fotografka nahliadla do života cirkusantskej rodiny žijúcej v karavane
Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)