fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Nočná mora arachnofobikov! Takto vyzerá zrod malých tarantúl

Máte tip? napíšte nám mailom

Nočná mora arachnofobikov zachytená na kameru. I tak možno opísať video, ktoré si dnes ukážeme.

Aj keď je to pre väčšinu ľudí nepochopiteľné, existujú jedinci, ktorí obľubujú pavúky a dokonca ich chovajú ako domáce zvieratká. Medzi nich patrí i YouTuberka, ktorá si vraví Deadly Tarantula Girl. Žena milujúca tieto osemnohé článkonožce spôsobila rozruch a znepokojenie videom, na ktorom vidieť ochranné vajíčko tarantuly.

To opatrne odoberie pavúčej matke a pred objektívom kamery sa rozhodla ochranný vak, alebo teda akési vajíčko, otvoriť. Následne sa jej naskytol pohľad, z ktorého behá mráz po chrbte a rozchodil by ho len máloktorý arachnofobik. Vo vajíčku sa totiž ukrývali stovky malých pavúčikov.

I keď ide o nie veľmi príjemný pohľad, YouTuberku počet malých pavúčikov potešil, nakoľko stav populácie jednotlivých druhov tarantúl nie je vôbec lichotivý a rada by ich zachránila.

 

 

Foto: https://www.youtube.com/watch?v=f1RWCuiQa28

Zdroj: http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-6070163/Thousands-tarantula-babies-emerge-egg-sac-gruesome-footage.html

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií