fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: TOTO by ste zažiť nechceli! Pasažier natočil pád lietadla na svoj mobil

Máte tip? napíšte nám mailom

Pád lietadla pasažier nakameroval zo svojho sedadla v kabíne.

Ešte desiateho júna tohto roku došlo v Juhoafrickej republike k pádu lietadla, pri ktorom vyhasli dva ľudské životy a mnoho ďalších sa zranilo. Teraz po vyše mesiaci sa na internete objavilo video, ktoré zaznamenal na svoj telefón jeden z pasažierov.

Záznam má necelé tri minúty a vidieť na ňom, ako začal horieť jeden z motorov. V pozadí počuť hlas, ktorý hovorí: “Je to zlé, zhoršuje sa to.” Ďalej počuť výzvy, ktoré upozorňujú pasažierov, aby sa uistili, či sú pripútaní. Ženský hlas sa pýtal, čo sa deje, keďže sa lietadlo tak trasie. Následne vidieť len tmu a bezradné výkriky.

Lietadlo sa zrútilo neďaleko letiska Wonderboom. Stroj skončil v poli a podľa očitých svedkoch z neho stúpal dym. Piloti boli hospitalizovaní vo vážnom stave. Jeden človek zraneniam podľahol na mieste, druhý v nemocnici.

 

 

 

Zdroj: http://allthatsinteresting.com/africa-plane-crash-video

Foto: http://allthatsinteresting.com/africa-plane-crash-video

https:// www.youtube.com/watch?v=mk7XV-_GQxM

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií