fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Peter Sagan je na úteku pred zákonom. Utiekol na bicykli

Peter Sagan sa často objavuje v reklamách. Najčastejšie je to v kampaniach pre spoločnosť Specialized Bicycles. A objavil sa aj v tej poslednej.  

Máte tip? napíšte nám mailom

V tejto reklame predstavil nový model bicykla Diverge, pričom ho Sagan vo videu dokonale testuje.

Tvorcovia reklamy vytvorili scény ako z akčného filmu. Peter Sagan sa snaží v reklame utiecť práve na tomto bicykli. Okrem iného na  bicykli predvádza Peter rôzne triky a vystrieda rôzne terény. Video pokračuje v období o 3 mesiace po naháňačke. Peter Sagan si popíja niekde v Južnej Amerike a s bicyklom premáva po drsných horských trasách.

 

Medzi jeho ďalšie reklamy patria:

Preteky s babkou

Sagan tú hrá úlohu Rockyho, ktorý súperí s babkou na elektrickom bicykli. V pozadí vidieť slovenské vlajky.

Život je ako film

V tejto reklame je Peter Sagan v úlohe motivátora, ktorá je popretkávaná vtipnými momentami z nie až tak tradičného trénovania. Vo videu sa neskôr Sagan objaví ako Gladiátor.

Zem je plochá

V momente, keď sa všetci začali baviť na verzií, že Zem je plochá, natáčala sa aj ďalšia reklama, kde hral Sagan hlavnú úlohu. Vo videu si zahral moderátora a redaktora, aby presvedčil ľudí, že Zem je skutočne plochá s elektrickými bicyklami.

Prečítajte si tiež:
Gabika z Take Me Out si vystrelila z Fica natoľko, že jej Facebook zablokoval účet: Tento obrázok premiéra zdieľala

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj youtube
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií