fbpx
VIDEO: Podaj prst, schmatne celú ruku. Krvilačný žralok hryzol dievčine do prsta a stiahol ju do mora

VIDEO: Podaj prst, schmatne celú ruku. Krvilačný žralok hryzol dievčine do prsta a stiahol ju do mora

Tridsaťštyriročná Mellisa bola s priateľmi na jachte na pobreží v Západnej Austrálii a rozhodla sa tam nakŕmiť žraloky. Keď predátor zbadal rybu v jej ruke, s chuťou po nej chňapol. Popritom sa ale zahryzol aj do prsta mladej ženy. Tá sa tak zľakla, že spadla do vody rovno medzi hladné žraloky.

“Myslela som si, že som o ten ukazovák prišla,” povedala Brunningová v austrálskej televízii. Po incidente zašla do nemocnice v Perthe, pretože to vyzeralo tak, že žralok jej odhryzol aj kus kosti.

“Niečo takéto urobí iba blondína,” priznáva si chybu  a svoj príbeh zverejňuje ako varovanie, aby nikto nikdy nič podobné neskúšal.

Zdroj: https://www.topky.sk/cl/13/1721629/VIDEO-Zena-krmila-zraloka-holymi-rukami–Toto-necakala–za-ukazovak-ju-stiahol-do-vody-

Foto: https://pixabay.com/sk/blacktip-%C5%BEralok-nebezpe%C4%8Dn%C3%BD-dravec-1294753/

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Mrazivé detaily zo smrteľného útoku žraloka v Egypte. Spomienky na krvavú tragédiu nedajú svedkom nehody spávať
Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)