fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Polícia eviduje pretrvávajúce nepokoje v obci Plavecký Štvrtok

Máte tip? napíšte nám mailom

Polícia eviduje pretrvávajúce nepokoje v obci Plavecký Štvrtok v okrese Malacky, v časti Kolónia. Policajti tu od začiatku tohto roka zaznamenali už niekoľko desiatok incidentov medzi obyvateľmi. Jeden z prípadov je zaznamenaný aj na videu, ktoré sa v uplynulých dňoch objavilo na sociálnych sieťach.

Plavecký Štvrtok kameňovačka

Zveřejnil(a) Dominik Toreto dne Neděle 26. dubna 2020

 

Polícia vysvetľuje, že ide o pretrvávajúce spory občanov, ktorí bývajú v tejto lokalite. ,,Viac ako 50 z nich malo charakter priestupku, najmä proti občianskemu spolunažívaniu. Takmer 30 skutkov vyšetrujú policajti ako trestný čin. Najčastejšie ide o trestné činy výtržníctva a nebezpečného vyhrážania,” priblížilo na sociálnej sieti Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave.

Polícia deklaruje, že tejto lokalite venuje zvýšenú pozornosť, a to viacerými hliadkami. Riešenie problému je podľa polície cieľom aj obce Plavecký Štvrtok. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave preto požiadalo o spoluprácu starostu obce, miestny úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, ale aj splnomocnenkyňu vlády SR pre rómske komunity Andreu Bučkovú.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj tasr facebook

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií