fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Školáčky brutálne zbili mladšie dievča. Kopali do nej aj keď už ležala na zemi

Na sociálnych sieťach začalo kolovať video zachytávajúce brutálnu bitku v Českom Písku. Vo videu je zaznamenané, ako niekoľko školáčok surovo napadlo mladšie dievča. Dievča skončilo s poranením hlavy v nemocnici.

Máte tip? napíšte nám mailom

Českom aktuálne otriasa video, v ktorom niekoľko dievčat napadlo mladšie dievča, píše Extra.cz. Podľa informácií Blesku k brutálnej bitke došlo 22. augusta. Na incident, ktorý sa odohral v Písku neďaleko Výstaviska sa prizeralo niekoľko ďalších detí.

Agresorka najprv ťahala mladšie dievča za vlasy a medzitým jej ďalšie dievčatá dali silné rany do tváre. Potom dievča  spadlo na chrbát. Pri páde sa obeť udrela do hlavy o betónovú dlažbu.

Dievčatám to ale nestačilo. Do dievčaťa kopali aj potom, čo bola na zemi. Útočníčky zahnal až hlas dospelého muža.

Agresorky sú v Písku známou firmou. ,,Všetci tie dievčatá tu poznáme. Sú s nimi len problémy. Teraz však už nie sú nikde. Predtým tu posedávali a teraz sa boja, “povedala jedna zo susediek. Aj chlapec čo video zdieľal, má s útočníčkami osobnú skúsenosť. ,,Mňa samého už prepadli 4 × podobným spôsobom. Zakaždým boli minimálne tri, “napísal na sociálnu sieť Michal.

https://www.facebook.com/100001873261886/videos/4226196424119425/?extid=Ho2IAsYtbtEgLX13

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj extra

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií