fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Taxikár si užíval s ľahkou ženou! Nevadilo mu ani to, že na zadnom sedadle má pasažiera

Máte tip? napíšte nám mailom

Taxikár zrejme nemá s hanblivosťou najmenší problém…

Človek si taxikára väčšinou nevyberá… Buď je vodič taxíku mĺkvy, prehnane ukecaný alebo jazdí ako blázon, či nadáva na celú premávku a ostatných vodičov. Lenže títo vodiči sú ešte nič oproti tomu, o ktorom je tento článok.

“Taxikár” zo služby Uber, ktorá je mimoriadne populárna, predviedol svojmu zákazníkovi veľmi zlú scénu z filmu pre dospelých. Muž za volantom mal totiž na sedadle spolujazdca spoločníčku, s ktorou si neváhal užívať a to aj napriek tomu, že vzadu viezol pasažiera. Klient sa tak nechtiac stal divákom niečoho, čo by najradšej nevidel. Keď mu bolo jasné, k čomu sa schyľuje, síce vodiča poprosil, aby mu zastavil, no ten nereagoval a vychutnával si služby opitej ľahkej ženy.

“Začala ho hladkať, bozkávať a uvoľnila mu bezpečnostný pás. Keďže sme už boli ďaleko od miesta, kde ma vyzdvihol a ja som nevedel, kde sme, nemohol som len tak vystúpiť, preto som sa stal aj svedkom toho, ako mu to robí ústami. To bola posledná kvapka…,”  tvrdí nedobrovoľný kameraman amatérskeho péčka.

Prečítajte si tiež:
Instagram je plný ilúzií a lží. Jeho užívateľky sa však rozhodli ukázať, ako vyzerajú reálne

Nespokojný zákazník sa, samozrejme, službe Uber posťažoval. Ako odškodné dostal kredit 10 dolárov na ďalšie jazdy.

https://www.youtube.com/watch?v=XQqt6OMtUnU

 

 

Zdroj: UNILAD, YouTube

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií