fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Tom Hanks klikoval na červenom koberci s americkým vojakom

Máte tip? napíšte nám mailom

Tom Hanks sa na 92. Výročnom odovzdávaní cien akadémie poriadne predviedol a všetkým dokázal, že aj napriek svojmu veku je stále v perfektnej forme. Priamo na červenom koberci začal robiť kliky v galantnom smokingu. Pridal sa k nemu aj seržant americkej armády. Na nedeľnom ceremoniáli bol herec nominovaný na cenu najlepšieho vedľajšieho herca vďaka účinkovaniu v dráme Výnimočný priateľ.

Pre 63-ročného herca Toma Hanksa nie je takmer nič nemožné, čo dokazuje nielen svojimi filmovými úlohami. V nedeľu na 92. Výročnom odovzdávaní cien akadémie predviedol svoju kondičku v priamom prenose. Na červenom koberci a elegantnom smokingu sa pustil do klikovania. Po jeho pravom boku klikoval aj seržant americkej armády. Rozveselili tak celú skupinu vojakov.

Špeciálny vzťah s armádou

Herec má s vojakmi americkej armády špecifický vzťah. Po účinkovaní vo filme Zachráňte vojaka Ryana, kde si zahral kapitána Millera, sa stal čestným členom Siene slávy americkej armády Rangers. Spomínaný film vyhral päť cien akadémie v roku 1999. Film je populárny aj na Slovensku. Na webstránke Česko-Slovenskej filmovej databázy získal 89 percent a stal sa tak 35. najobľúbenejším filmom.

Prečítajte si tiež:
Tragický Silvester pre zvieratá: Požiar v ZOO nebol jediný problém

Ďalšia nominácia

Tento rok bol famózny Tom Hanks nominovaný na cenu za najlepšiu vedľajšiu úlohu, ktorú si zahral v dráme Výnimočný priateľ. Film, ktorý sa na trh dostal v novembri, rozpráva príbeh investigatívnej novinárky Lloyd Vogelovej, ktorá sleduje prípad Freda Rogersa, známeho tiež ako Pán Rogers. Nedávno Hanks vyhral cenu Cecila B. DeMille, ktorá oslavuje hercove „vynikajúce príspevky vo svete zábavy“.

Tom Hanks chcel byť hercom odmalička

Hanks neprekvapil iba fyzickým výkonom, ale aj priznaním o svojich detských snoch. Už ako malý chlapec sa chcel stať hercom. „Roky a roky, keď som si uvedomil, že byť hercom je práca, remeslo či presvedčenie, som bol presvedčený o tom, že nič zábavnejší ako herectvo neexistuje,“ prezradil Hanks na udeľovaní cien. Dodal, že to nerobí kvôli spoločenskej moci či peniazom. Úprimne ale dodal, že ako celosvetovo známy herec má aj moc, aj peniaze.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií