fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Zábava či šialenstvo? Internetom sa šíri zvrátená výzva, ktorá môže mať fatálne následky

Pamätáte si na #challenge, keď sa ľudia húfne oblievali studenou vodou s ľadovými kockami a následne zbierali peniaze na charitu? Pritiahnuté za vlasy, no aspoň bez vážnejších zdravotných následkov či úrazov. Výzva, ktorá sa rozprúdila teraz však prekračuje už všetky hranice. Kam sme až schopní zájsť?

Podstatou najnovšej výzvy je v nečakanej chvíli obliať svojho kamaráta vriacou vodou. Najlepšie počas spánku, aby bol moment prekvapenia mnohonásobne väčší. Nová výzva má hneď dve varianty.

Prvá je veľmi jednoduchá: Naberiete hrniec vriacej vody, potichu sa priblížite k spiacemu kamarátovi, sprisahanecky žmurknete do kamery a následne naňho vriacu vodu vylejete, čím mu spôsobíte traumu a viacnásobné popáleniny. Vtipné, čo?

Druhá možnosť je vypiť vriacu vodu cez slamku. Najlepšie rovno z pariaceho hrnca alebo rýchlovarnej konvice.

Ako môže niekomu toto pripadať vtipné a zábavné? A čo je vlastne podstatou tejto šialenej výzvy? Dokázať svetu, že vieme bez problémov ublížiť sebe či svojim blízkym a ešte sa aj na tom hlúpo zabávať? Mali by sme sa nad sebou všetci zamyslieť, inak tento svet vážne nevedie nikam inam ako do záhuby.

Tí, ktorým to pripadá vtipné a zaujímavé, by si mali určite pozrieť nasledujúce video, v ktorom uvidíte spoveď doživotne zohaveného chlapca, ktorý sa stal obeťou tejto hlúpej zábavky. Tak čo, chceli by ste byť v jeho koži?

Zdroj: https://www.interez.sk/najnovsia-internetova-vyzva-je-sialenejsia-ako-vyzva-pracich-kapsul-neuverite-aku-nebezpecnu-vec-tinedzeri-teraz-robia/

 

 

 

 

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií

"