VIDEO: Zábava či šialenstvo? Internetom sa šíri zvrátená výzva, ktorá môže mať fatálne následky

VIDEO: Zábava či šialenstvo? Internetom sa šíri zvrátená výzva, ktorá môže mať fatálne následky

reklama

Pamätáte si na #challenge, keď sa ľudia húfne oblievali studenou vodou s ľadovými kockami a následne zbierali peniaze na charitu? Pritiahnuté za vlasy, no aspoň bez vážnejších zdravotných následkov či úrazov. Výzva, ktorá sa rozprúdila teraz však prekračuje už všetky hranice. Kam sme až schopní zájsť?

Podstatou najnovšej výzvy je v nečakanej chvíli obliať svojho kamaráta vriacou vodou. Najlepšie počas spánku, aby bol moment prekvapenia mnohonásobne väčší. Nová výzva má hneď dve varianty.

reklama

Prvá je veľmi jednoduchá: Naberiete hrniec vriacej vody, potichu sa priblížite k spiacemu kamarátovi, sprisahanecky žmurknete do kamery a následne naňho vriacu vodu vylejete, čím mu spôsobíte traumu a viacnásobné popáleniny. Vtipné, čo?

Druhá možnosť je vypiť vriacu vodu cez slamku. Najlepšie rovno z pariaceho hrnca alebo rýchlovarnej konvice.

Ako môže niekomu toto pripadať vtipné a zábavné? A čo je vlastne podstatou tejto šialenej výzvy? Dokázať svetu, že vieme bez problémov ublížiť sebe či svojim blízkym a ešte sa aj na tom hlúpo zabávať? Mali by sme sa nad sebou všetci zamyslieť, inak tento svet vážne nevedie nikam inam ako do záhuby.

Tí, ktorým to pripadá vtipné a zaujímavé, by si mali určite pozrieť nasledujúce video, v ktorom uvidíte spoveď doživotne zohaveného chlapca, ktorý sa stal obeťou tejto hlúpej zábavky. Tak čo, chceli by ste byť v jeho koži?

Zdroj: https://www.interez.sk/najnovsia-internetova-vyzva-je-sialenejsia-ako-vyzva-pracich-kapsul-neuverite-aku-nebezpecnu-vec-tinedzeri-teraz-robia/

 

 

 

 

0
0
reklama
Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)