fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Zabudnite na kulmy a natáčky! Zvodné vlny si vyčarujete aj pomocou sitka na špagety

Máte tip? napíšte nám mailom

Scrollovaním na Instagrame veľakrát natrafíme na veci, pri ktorých sa nám doslova rozum pozastavuje. Je až neuveriteľné, akí dokážu byť ľudia vynaliezaví a čoho všetkého sú (pre popularitu alebo lenivosť) často schopní.

Možno ste už videli, že beauty blogerky neraz využívali pri svojom líčení kuchynské potreby. Nepochybne medzi najpoužívanejšie a najpraktickejšie patrí využitie čajovej lyžičky na nakreslenie dokonalej očnej linky. To ste už pravdepodobne skúšali aj vy, však?

Nedávno sme však natrafili na príspevok, pri ktorom sme sa chtiac-nechtiac museli pristaviť. Beauty blogerka Gilmakeup totiž postla príspevok, v ktorom si vyčarovala dokonalé #beachwaves pomocou sitka na špagety! Áno, čítate správne. Nás samých to šokovalo.

Rýchle, jednoduché a nízkonákladové. Netreba kupovať žiadne drahé séra na kučery ani predražené kulmy. Obyčajné sitko nájde určite každá z vás doma v kuchyni. Nechajte sa teda inšpirovať touto inovatívnou blogerkou a voilá – sexy vlny máte vyčarované raz dva!

Zdroj: https://www.metdaan.com/pasta-strainer-curls

Video: https://www.youtube.com/watch?v=oOaSXZzVFb0

Foto: https://www.instagram.com/gilmakeup/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií